29 Май 2008, 09:25

«Главред Медіа» доручив продаж реклами Belford Media

Холдинг «Главред Медіа» підписав угоду з Belford Media (США) щодо представлення інтересів української компанії у сфері продажу рекламних можливостей холдингу

«Главред Медіа» доручив продаж реклами Belford Media

Холдинг «Главред Медіа» підписав угоду з Belford Media (США) щодо представлення інтересів української компанії у сфері продажу рекламних можливостей холдингу.

 

Як йдеться в повідомленні Холдингу, переданому агентству УНІАН, підписання відбулося 22 травня п.р. в м. Києві.

 

В Угоді зазначається, що Belford Media займатиметься продажем рекламних площ всіх медійних активів холдингу з пріоритетним акцентом на продажах реклами для розміщення на інтернет-сайтах, включаючи найбільші — УНІАН і Главред.

 

Як повідомляється, такий крок є частиною планомірної політики холдингу з посилення і активного просування інтернет-напряму бізнесу, оскільки дозволяє уповні враховувати активність відвідин сайтів у доходах компанії, говориться в повідомленні Холдингу.

 

Довідка. Холдинг «Главред Медіа» (м. Київ) включає інформагентство УНІАН; суспільно-політичний тижневик «Главред»; журнал «Профіль»; щоденну газету «Вісті»; газету «Нова»; журнал «Телесіті»; «Телекритику»; сайт незалежного аналітичного агентства «Гравред»; сайт про шоу-бізнес «Старс»; веб-журнал світських хронік VIP-ua.

 

Belford Media (головний офіс розташований в Чикаго, США) представляє ЗМІ у сфері продажу реклами і займається просуванням медійних ресурсів своїх медіа-партнерів (Інтернет-ЗМІ, телерадіокомпаній, компаній, що займаються зовнішньою рекламою, газет і журналів) серед рекламних агентств і медіа-баєрів, а також компаній, що розміщують свою рекламу по всьому світу.

 

Belford Media є радником своїх клієнтів в таких сферах: продаж реклами, структуризація цін і цінова політика, ефективність організації виробничих процесів, нові напрями розвитку.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео