28 Ноя 2007, 10:29

Гендиректора RU Music відсторонено від виконання службових обов’язків

Гендиректора RU Music відсторонено від виконання службових обов’язків

Генерального директора RU Music Рудольфа Кірноса відсторонено від виконання службових обов’язків.

 

Про це повідомив юрист телекомпанії Євген Ковальчук 28 листопада на засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. За його словами, Кірноса відсторонено з двох причин: за станом здоров’я та до з’ясування обставин інциденту, що мав місце 23 листопада у зв’язку з перевіркою Нацради.

 

Також Національна рада винесла попередження RU Music за недотримання мовлення у дні жалоби та спеціальні дні. Нагадаємо, конфлікт між RU Music та Нацрадою розпочався 23 листопада, коли працівників апарату Нацради, які проводили перевірку, вивели з приміщення RU Music озброєні автоматами охоронці.

 

За словами голови Нацради Віталія Шевченка, причиною для проведення перевірки телекомпанії було підбиття підсумків виконання телекомпаніями приписів щодо мовлення у день жалоби. А RU Music є саме тією телекомпанією, через яку Національна рада не може ухвалити остаточне рішення у цій справі, «через те, що вона є чи не найбільшим порушником і в сенсі реального мовлення, і в сенсі цинічого ставлення до людського горя». Повторну перевірку телекомпанії Нацрада запланувала на 29-30 листопада.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео