Фундація L’Oréal: локальні та глобальні виклики
30 Апр 2021, 13:49
PR

Фундація L’Oréal: локальні та глобальні виклики

Фундація L’Oréal здійснює свою діяльність в інтересах жінок у всьому світі та підтримує у досягненні їхніх цілей у двох основних сферах, що лежать в основі ДНК Групи: наукові дослідження та інклюзивна краса. За допомогою програм краси Фундація допомагає жінкам, які страждають від хвороб, фінансових труднощів чи соціальної ізоляції, повернути собі почуття власної гідності й жіночності, що позитивно впливає на їхнє самовідчуття та успішність. Також Фундація проводить освітні програми від експертів у сфері краси.

Фундацією було ініційовано 2 великі програми – «Для жінок у науці», «Краса для всіх».

Для жінок у науці

Відповідно до оприлюдненого дослідження UNESCO, серед усіх науковців світу, лише 33% — жінки. З технічних навчальних та ІТ навчальних закладів випускається 28% та 40% жінок відповідно. З часів заснування Нобелівської премії всього 621 особи здобули нагороду за свою роботу в галузі фізики, хімії та медицини, і серед них лише 22 лауреатки — жінки. Фундація L’Oréal вирішила подолати гендерну нерівність в науці та спільно з ЮНЕСКО започаткували в 1998 році програму «Для жінок у науці». Вона спрямована на зміцнення позицій жінок у науці, підтримку провідного наукового досвіду і сприяння талановитим жінкам-науковицям у визнанні, на яке вони заслуговують. 

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Поточного року в Україні програма реалізовується вже вчетверте. Наразі триває збір заявок на онлайн платформі. До участі запрошуються громадянки України віком від 18 до 40 років, які професійно проводять наукові дослідження в галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), мають науковий ступінь, публікації в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science, та є соціально активними у популяризації науки. 

Кожну заяву оцінюватиме незалежне журі програми, до складу якого входять провідні науковці та науковиці України — академіки, які є визнаними фахівцями у STEM галузях, мають бездоганну наукову репутацію.

Кожна лауреатка отримає грошову премію в розмірі 150 000 грн, яка може бути використана переможницями на власний розсуд. 

Наступним етапом премії стане відбір поважними членами журі десяти фіналісток для участі у співбесідах у жовтні 2021 року та оголошення трійки переможниць у листопаді 2021 року. 

Від самого запровадження програми «Для жінок у науці» у 1998 році понад 3500 талановитих молодих науковиць, серед яких кандидатки наук та аспірантки, здобули визнання й підтримку в 117 країнах, а п’ять отримали Нобелівську премію. 

Партнери проєкту: Національна академія наук України, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та ініціатива Дівчата STEM

Краса для всіх

Фундація L’Oréal започаткувала програму «Краса для всіх» ще у 2009 році з метою допомоги людям з вразливих верств суспільства повірити у свої сили.

Компанія L’Oréal пишається тим, що вже понад сто років є експертом у сфері краси. В компанії вважають, що її успіх неможливий без підтримки та прихильності клієнтів, тому з радість ділить свої здобутки із суспільством. Саме тому «Краса для всіх» в Україні став повноцінним освітнім проєктом, в рамках якого жінки можуть пройти довгострокові, безплатні курси з основ перукарської майстерності мистецтва. 

L’Oréal залучила до викладання висококваліфікованих спеціалістів, майстрів-практиків бренду MATRIX, яківолодіють належними презентаційними навичками. 

У 2021 році  навчальна програма проводиться відразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві програма реалізовується за сприяння Київської міської державної адміністрації, у Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско. 

Протягом шести місяців, із лютого по липень 2021 року, 74 учасниці проходитимуть навчання у групах із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 500 годин навчання в онлайн та офлайн форматі. 

За 4 роки реалізації загальноосвітньої програми вже100 жінок безплатно здобули освіту у сфері краси. За умови успішного навчання ще 74 учасниці отримають дипломи про здобуття професії перукарки.

Расскажите друзьям про новость