Фундація L’Oréal: локальні та глобальні виклики
30 Апр 2021, 13:49
PR

Фундація L’Oréal: локальні та глобальні виклики

Фундація L’Oréal здійснює свою діяльність в інтересах жінок у всьому світі та підтримує у досягненні їхніх цілей у двох основних сферах, що лежать в основі ДНК Групи: наукові дослідження та інклюзивна краса. За допомогою програм краси Фундація допомагає жінкам, які страждають від хвороб, фінансових труднощів чи соціальної ізоляції, повернути собі почуття власної гідності й жіночності, що позитивно впливає на їхнє самовідчуття та успішність. Також Фундація проводить освітні програми від експертів у сфері краси.

Фундацією було ініційовано 2 великі програми – «Для жінок у науці», «Краса для всіх».

Для жінок у науці

Відповідно до оприлюдненого дослідження UNESCO, серед усіх науковців світу, лише 33% — жінки. З технічних навчальних та ІТ навчальних закладів випускається 28% та 40% жінок відповідно. З часів заснування Нобелівської премії всього 621 особи здобули нагороду за свою роботу в галузі фізики, хімії та медицини, і серед них лише 22 лауреатки — жінки. Фундація L’Oréal вирішила подолати гендерну нерівність в науці та спільно з ЮНЕСКО започаткували в 1998 році програму «Для жінок у науці». Вона спрямована на зміцнення позицій жінок у науці, підтримку провідного наукового досвіду і сприяння талановитим жінкам-науковицям у визнанні, на яке вони заслуговують. 

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Поточного року в Україні програма реалізовується вже вчетверте. Наразі триває збір заявок на онлайн платформі. До участі запрошуються громадянки України віком від 18 до 40 років, які професійно проводять наукові дослідження в галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), мають науковий ступінь, публікації в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science, та є соціально активними у популяризації науки. 

Кожну заяву оцінюватиме незалежне журі програми, до складу якого входять провідні науковці та науковиці України — академіки, які є визнаними фахівцями у STEM галузях, мають бездоганну наукову репутацію.

Кожна лауреатка отримає грошову премію в розмірі 150 000 грн, яка може бути використана переможницями на власний розсуд. 

Наступним етапом премії стане відбір поважними членами журі десяти фіналісток для участі у співбесідах у жовтні 2021 року та оголошення трійки переможниць у листопаді 2021 року. 

Від самого запровадження програми «Для жінок у науці» у 1998 році понад 3500 талановитих молодих науковиць, серед яких кандидатки наук та аспірантки, здобули визнання й підтримку в 117 країнах, а п’ять отримали Нобелівську премію. 

Партнери проєкту: Національна академія наук України, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та ініціатива Дівчата STEM

Краса для всіх

Фундація L’Oréal започаткувала програму «Краса для всіх» ще у 2009 році з метою допомоги людям з вразливих верств суспільства повірити у свої сили.

Компанія L’Oréal пишається тим, що вже понад сто років є експертом у сфері краси. В компанії вважають, що її успіх неможливий без підтримки та прихильності клієнтів, тому з радість ділить свої здобутки із суспільством. Саме тому «Краса для всіх» в Україні став повноцінним освітнім проєктом, в рамках якого жінки можуть пройти довгострокові, безплатні курси з основ перукарської майстерності мистецтва. 

L’Oréal залучила до викладання висококваліфікованих спеціалістів, майстрів-практиків бренду MATRIX, яківолодіють належними презентаційними навичками. 

У 2021 році  навчальна програма проводиться відразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві програма реалізовується за сприяння Київської міської державної адміністрації, у Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско. 

Протягом шести місяців, із лютого по липень 2021 року, 74 учасниці проходитимуть навчання у групах із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 500 годин навчання в онлайн та офлайн форматі. 

За 4 роки реалізації загальноосвітньої програми вже100 жінок безплатно здобули освіту у сфері краси. За умови успішного навчання ще 74 учасниці отримають дипломи про здобуття професії перукарки.

Расскажите друзьям про новость