07 Сен 2020, 12:22

Фотоконкурс Huawei Next Image Awards 2020 назвав переможців локального відбору в Україні

Huawei щороку організовує фотоконкурс Huawei Next Image Awards, надаючи поціновувачам мобільної фотографії можливість продемонструвати свої навички. Щоб позмагатися за перемогу, учасники Huawei Next Image Awards 2020 мали надіслати зняті на смартфони Huawei фото чи відео в одній із 6 категорій: «Долаючи відстань» (Near Far), «Краса ночі» (Good Night), «Привіт, життя!» (Hello, Life), «Обличчя» (Faces), «Моменти» (Live Moments), «Історія» (Storyteller).

Цьогоріч Huawei Next Image Awards проходить у два етапи: на локальному і глобальному рівнях. В Україні журі вже обрало трьох переможців, які отримали призи від Huawei CBG в Україні.

До складу журі локального конкурсу в Україні увійшли Антон Степанюк, маркетинг-директор Huawei CBG в Україні; Аллан Чен, директор підрозділу Huawei Consumer BG в Україні; Іван Шолудько, фотограф, переможець фотоконкурсів Huawei Next Image Awards 2018 і Huawei Infocus Awards 2019. Загалом вони переглянули близько 5 тисяч робіт і вже визначили переможців — три найкращі фотографії.

Переможці локального конкурсу Huawei Next Image Awards 2020 в Україні:

1 місцеЛихо Павло з роботою «Око мудрості» (приз — смартфон Huawei P40 Pro)

2 місцеОстапчук Володимир із роботою Bulb («Лампа») (приз — смартфон Huawei P40)

sdr

3 місцеЖаботинська Катерина з роботою «Капсули часу» (приз — смартфон Huawei P40 lite)

Тим часом ще 15 фото- і відеоробіт українців увійшли до переліку фіналістів глобального етапу фотоконкурсу. Загалом до участі у Huawei Next Image Awards 2020 надійшло 1 190 000 робіт від користувачів пристроїв Huawei із понад 120 країн та регіонів. До фіналу увійшли 1000 робіт. 

Члени глобального журі, серед яких відомі світові фотографи Стів Маккарі (Steve McCurry) та Кароліна Хенке (Karolina Hanke), визначать переможців у середині вересня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео