30 Окт 2019, 13:51

Favbet Ліга перераховує 1000 грн на благодійність за кожен гол

Міжнародна бетінгова компанія Favbet спільно з партнером Українською Прем’єр-Лігою започаткували соціальну ініціативу, метою якої є збір коштів для благодійного фонду «Таблеточки». 

«Футбол — це не лише вид спорту. Футбол — це окрема філософія з емоціями позитиву та драйву. Створюючи Favbet Лігу, ми прагнули інтегрувати соціальну складову. Будь-який спонсорський проект має бути комплексним і окрім вирішування маркетингових завдань, формування майданчику для об’єднання різних цільових аудиторій має нести емоцію добра. Саме так і виник проект „Давай, забивай!“, в рамках якого за кожен забитий гол ми перераховуємо 1000 грн у фонд „Таблеточки“», — коментує Катерина Машевська, директор з комунікацій Favbet. 

«Нагадаємо, одним із напрямків співпраці між УПЛ компанією Favbet є різноманітні благодійні проекти й акції. Найпершим проектом стала акція „Давай, забивай!“, спрямована на підтримку Благодійного фонду Tabletochki — одного з найбільших в Україні, що допомагає онкохворим дітям. Турбота про дітей — сенс людського життя. А діти, які страждають від складних захворювань, потребують особливої турботи. УПЛ рада, що завдяки співпраці з компанією Favbet ми маємо змогу зробити свій внесок у справу допомоги дітям», — наголошує Євген Дикий, Виконавчий директор Української Прем’єр-Ліги. 

За перші 12 турів сезону 2019 – 2020 Favbet Ліги було забито 184 голи. За кількістю м’ячів у воротах суперника відзначились команди «Шахтар» (36), «Динамо» (24), «Зоря» (23). Отже станом на сьогодні діти отримали 184 тис. грн допомоги. 

Нагадаємо, що 2 вересня поточного року, УПЛ презентувала нового титульного партнера – міжнародну компанію Favbet, а чемпіонат України отримав назву Favbet Ліга. В рамках презентації проекту було анонсовано соціальну акцію спільно з фондом «Таблеточки».

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео