16 Апр 2021, 09:44
PR

FAVBET став офіційним партнером Антикризового PR марафону

MMR презентує офіційного партнера цьогорічного Антикризового PR марафону – міжнародну бетінгову компанію FAVBET.

PR марафон відбудеться вже вдев’яте та буде присвячений новій ері комунікацій. Останні роки сформували в світі нову реальність, в якій неможливі довгострокове планування та звичні всім форми взаємодії між різними групами стейкхолдерів. Найбільше ці трансформації відчули фахівці, відповідальні за зовнішні та внутрішні комунікації в бізнесі та недержавному секторі. 

MMR, як провідне видання про маркетинг, комунікації та креативні технології, ставить собі за мету в рамках Антикризового PR марафону спільно з експертами сформувати нові моделі взаємодії, тренди PR галузі та обмінятися досвідом провадження проєктів у пандемічні роки. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

За словами прес — офісу FAVBET:

“Ми на порозі глобальних змін. Ринок гемблінгу динамічно змінюється та легалізується, а наша мета — роз’яснити нові реалії для споживача, забезпечити прозору комунікацію та знайти відгук у нової аудиторії, в той же час створювати передовий ігровий продукт і об’єднувати людей навколо бренду FAVBET.  

В квітні ми отримали першу ліцензію на оперування онлайн-казино. На нас чекають нові можливості, а з тим — нові виклики. За 21-річну історію компанія невпинно змінювалася, запускала нові продукти, створювала захопливі рекламні кампанії, вдосконалювала клієнтський сервіс. 

FAVBET трансформується в Sports Entertainment & Gaming Company, розвиваючи нову візуальну мову та високі технології».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео