«Фармак» адаптував сайт до потреб людей зі слабким зором
07 Июн 2019, 06:10

«Фармак» адаптував сайт до потреб людей зі слабким зором

«Фармак» адаптував свій сайт для людей із різними порушеннями зору, щоб привернути увагу суспільства до ранньої глаукоми в Україні та її своєчасної діагностики. Скористатися новою функцією сайту «Фармак» можуть люди із порушенням сприйняття кольорів, а також ті, хто мають короткозорість і потребують збільшення шрифтів для можливості читання тексту.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«Ми розробили цей функціонал, спираючись на міжнародний досвід. Адже тема доступності інтернет-простору для людей із різними порушеннями зору досить актуальна. На жаль, в Україні вона ще не є трендовою, якщо порівнювати з Європою. Та ми наполягаємо на необхідності створення рівних умов для різних верств населення», — зазначає Дмитро Танасов, керівний партнер DL Agency.

В Україні, як і у світі загалом, фіксують загрозливу тенденцію до зниження гостроти зору в населення. «Найчастіше погіршення зору спостерігається в шкільному віці (короткозорість чи далекозорість) або після 40 років (від захворювань глаукома й катаракта). Найбільша проблема при цьому — несвоєчасне звернення до лікарів, яким важко допомогти людині на пізніх стадіях розвитку захворювань», — коментує Оксана Вітовська, головна позаштатна фахівчиня МОЗ України з питань захворювання органів зору.

За даними МОЗ України, сьогодні приблизно 840 тис. дітей страждають на різні офтальмологічні захворювання: короткозорість, далекозорість, косоокість, астигматизм, амбліопію.

Расскажите друзьям про новость