12 Май 2020, 13:19

«Фармак» створив куточок арт-терапії з дитячих малюнків

Компанія запропонувала дітям співробітників підтримати своїми малюнками батьків, які продовжують ходити на роботу в карантин, щоб виробляти потрібні людям ліки. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор компанії Володимир Костюк. Акція проходить під хештегом #ДякуємоЗаВашуПрацю — роботи юних художників прикрасили прохідну заводу.

«Півтора місяця карантину — серйозне випробування для молодшого покоління. Важко втримати енергію дитячого атома в чотирьох стінах. Сподіваємося, що ми змогли урізноманітнити карантинні будні дітей і допомогти їм проявити свої таланти. Адже науково доведено, що
малювання поліпшує настрій та відволікає від сумних думок.
Головна ідея, яка читається в більшості робіт, — фармацевти знайдуть ліки від нової хвороби. Ця впевненість додає нам сили. Ми не можемо підвести тих, заради яких живемо.
Відомий факт, що перегляд творів інших людей допомагає поліпшити емоційний стан, впоратися зі стресом. У медицині лікування „за допомогою вражень“ рекомендують з 1847 року. Дослідження датських вчених три роки тому показало, що картини на стінах у лікарні безпосередньо впливають на самопочуття пацієнтів. Візити в художні музеї вже прописують в якості лікувального засобу.
Наша міні-галерея також дарує позитивні емоції колективу, який працює в період пандемії в посиленому режимі», зазначено в пості.

Куточок арт-терапії "Фармак". Ми запропонували дітям наших співробітників підтримати своїми малюнками батьків, які…

Gepostet von Volodymyr Kostiuk am Montag, 11. Mai 2020

Расскажите друзьям про новость

Новое видео