25 Мар 2009, 14:10

«Факты» закривають дистрибуторську мережу

Газета «Факты и комментарии» закриває власну дистрибуторську мережу. Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на головного редактора «Фактів» Олександра Швеця. За його словами, таке рішення зумовлене кризою.

Як повідомляє «ТК», сама газета також під загрозою закриття, а нині тривають пошуки інвестора. Олександр Швець категорично спростував ці дані. «Никто не ищет и никогда искать не будет. У газеты есть инвестор. Общеизвестно, кто является акционером газеты «Факты»», — сказав він. На уточнююче запитання, чи цим акціонером є Віктор Пінчук, пан Швець відповів, що не він, але близькі до нього структури.

За словами головного редактора, жодні інші антикризові заходи, окрім закриття дистрибуторської мережі, не вживаються. «Газета выходит и будет выходить ближайшие лет 17», — запевнив пан Швець ТК.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео