10 Фев 2022, 12:00

Еволюція Asana: Нові функції, варті уваги

Asana – це платформа, яка дозволяє легко та ефективно управляти процесами та командами і відстежувати результати, а отже допомагає витрачати менше часу на організацію роботи, фокусуючись на задачах. Asana регулярно презентує оновлення і ми хочемо розповісти про те, що нового з’явилося в Asana нещодавно. 

Що нового? Розповідаємо про апдейти програми:

  1. Universal Reporting. Можливість відстежувати аналітику в розрізі декількох проєктів одночасно: загальний час на проект, що блокує шлях до цілі та які рішення потрібні. Це допомагає структурувати роботу і не витрачати час на додаткові наради по статусу проєкту.
  2. Щотижневий календар в “Моїх задачах”. Календар допомагає управляти довгостроковими задачами: структурувати задачі по темам, пріорітетам, проєктам, відобразити ще не виконані задачі або задачі з прогресом. Календар розвантажує план на тиждень, щоб ви могли зосередитись на пріорітетних завданнях. 
  3. Вибір кількох користувацьких полів. Це простий спосіб управляти одразу кількома завданнями. Можна обрати завдання на головній панелі й застосувати до них однакові зміни. Наприклад, змінити термін виконання, виконавця або окремі значення полів. 
  4. Двофакторна аутентифікація. Функція підвищує рівень захисту аккаунту користувача через введення додаткового коду. Це допомагає запобігти витоку інформації та зберегти всі дані всередині компанії. 

Які функції Asana допоможуть покращити вашу роботу? 

  • Синхронізація з електронною поштою, файлообмінниками та іншими додатками. Усі дані будуть зберігатися в Asana, навіть записи ваших Zoom-коллів. Знаходити необхідні файли і записи стало легше.
  • Слідування чіткому розпорядку дня. Керівник має змогу контролювати завантаженість кожного члена команди, розподіляти задачі та дивитися статус виконання.
  • Dashboard – функція, доступна у платній версії платформи, яка показує аналітику в різних розрізах й дає змогу оперативно корегувати процеси і відстежувати ефективність кожного члена команди.
  • Можливість розбивати задачі по дошках для максимальної ефективності. 
  • Можливість налаштування відобжаження ваших задач у вигляді списку, бордів, календаря або часовій шкалі (таймлайн).

Плануйте ваші задачі легко

  • Під час планування можна вказати цілі проєкту, терміни реалізації, виконавця і учасників, додати необхідні файли та посилання. 
  • Вся робота знаходиться в одному вікні
  • Наявність шаблонів економить час на створення ідентичних завдань. 
  • Автоматизація задач, які раніше виконувались вручну. 

Чому Asana?  

Такі компанії, як Google, Uber, Deloitte, Vodafone, SoftServe, Paypal, Avon, вже перевели свої процеси на Asana. Будь-які зміни у звичних алгоритмах роботи потребують адаптації та часу на їх вивчення. Для легкої міграції користувачів і процесів, Asana співпрацює з партнерами, що проводять навчання і допомагають використовувати Asana найкраще. Офіційним партнером Asana в Україні є Cloudfresh. Компанія успішно інтегрує Asana у бізнес-процеси міжнародних компаній і масштабує її до потреб команд. 

До речі, згідно з дослідженням Asana “Анатомія роботи: тенденції і виклики”, близько 60% робочого часу співробітники витрачають на організацію роботи, а не на безпосереднє виконання задач. До того ж близько 103 годин співробітник, який займається розумовою діяльністю, проводить на непотрібних нарадах і близько 352 годин на рік витрачає на обговорення роботи. Asana була створена саме з метою вирішення проблеми “роботи навколо роботи”, отже уникнути даремно витрачених годин тепер легше.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео