29 Июл 2021, 13:21

Екскурсія довоєнним Хрещатиком 1913 року у віртуальній реальності

На основі старих фотографій, відео, креслень та малюнків Хрещатик відтворено з ретельною точністю у форматі 3D у тому вигляді, в якому він існував на початку ХХ ст. 

Одягнувши VR окуляри екскурсанти зможуть «проїхатись» трамваєм вулицею, побачити унікальні споруди, які були знищені протягом трагічного ХХ століття. Хрещатицькі будинки, які були гордістю і окрасою Києва, постануть у всій своїй красі і величі. Подорож супроводжуватиметься розповіддю (трьома мовами на вибір) про головну вулицю Києва та споруди, які ви будете оглядати.

Протягом 17 хвилин ви перенесетеся у минуле і відчуєте атмосферу старого Києва і його головної артерії – Хрещатика. Екскурсія буде цікава для широкої аудиторії – киян, які цікавляться минулим свого міста, українським та іноземним туристам, учням та студентам.

Автор і розробник екскурсії  — києвознавець, історик Кирило Третяк, автор книжок і досліджень про Київ та його архітектуру.  

Виконавець проєкту —  компанія ADVIN, яка спеціалізується на розробках продукції у форматах віртуальної та доповненої реальностей.

З 29 липня 2021 року у приміщення Музею історії міста Києва діятиме екскурсія у форматі віртуальної реальності (VR) – «Хрещатик 1913 року».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео