01 Фев 2022, 13:44

Екс-керівник Sigma очолив будинок продажів Evident Media

З 1 лютого посаду директора продавця прямої реклами Evident Media обіймає Євген Левченко.

Євген більше 18 років працює у медіа-бізнесі: займався медіаплануванням та стратегічним управлінням у великих міжнародних агенціях — MediaVest, ZenithOptimedia, Universal McCann.

Останні 8 років очолював агентство Sigma, масштабував його та розробляв для клієнтів комплексні рішення у ТВ та нон-ТВ, діджиталі та SMM; креативні послуги.

Добре знаючи потреби ринку та клієнтів, планую у першу чергу посилити сервіс: клієнтоорієнтованість, швидкість реакції, якість розміщення. Будемо створювати продукт, на який чекають рекламодавці. Глибоке розуміння аудиторії, з якою працюємо, занурення у специфіку запитів клієнтів та досвід співпраці з провідними брендами у найрізноманітніших ринкових сегментах, безумовно, дозволяють нам пропонувати ефективні рішення для наших найвибагливіших партнерів та нарощувати ринкову частку будинку продажів
Євген Левченко
директор Evident Media

Антон Зінченко, який обіймав посаду директора будинку продажів, сконцентрується на розвитку прямої співпраці з клієнтами:

«Пряма робота з будинками продажів – це тренд, який набирає обертів. У 2021 році ми вже показали високий рівень експертизи та якості клієнтського сервісу. Зміни посилять наші позиції на медіаринку. Як і раніше, мета нашої роботи — досягти повної синергії з бізнесом клієнта. А наші медіа-стратегії включатимуть оптимальні способи просування брендів. Я вдячний усім клієнтам, які працювали з нами минулого року та пролонгували угоди на цей рік, та вітаю нових клієнтів 2022 року. Попереду у нас із вами дуже цікавий рік. Розвивайте свій бізнес, а про медіапідтримку ми подбаємо».

Нагадаємо, агенцію Sigma очолила Юлія Соколова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео