03 Сен 2014, 15:44

Ekonomika Communication Hub запрошує взяти участь у Карпатському бізнес-форумі Нові Українські Вершини

Благодійний фонд Вернигора та будівельна корпорація Ріел запрошують 20-21 вересня відвідати Карпатський бізнес-форум

Ekonomika Communication Hub запрошує взяти участь у Карпатському бізнес-форумі Нові Українські Вершини

Благодійний фонд «Вернигора» та будівельна корпорація «Ріел» запрошують 20-21 вересня відвідати Карпатський бізнес-форум «Нові Українські Вершини». Організаційний партнер  форуму — Ekonomika Communication Hub.

 

Ініційований Благодійним фондом "Вернигора" Карпатський бізнес-форум «Нові  Українські вершини» — це майданчик для професіоналів, на який давно чекала Україна.

Конференція організована, насамперед, для власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників різних рівнів — для тих, хто будує нову Україну.

Рік 2014-й приніс як нові виклики, так і нові можливості вітчизняному бізнесу. Як українські виробники можуть скористатися підписанням Асоціації з ЄС? Які галузі першочергово мають потенціал для зростання з огляду на зовнішньополітичний вектор країни? Як бізнес може ефективніше використовувати інструменти маркетингу та продажів в умовах скорочення попиту?

Про ці та багато інших актуальних питань говоритимуть запрошені доповідачі конференції — Володимир Фесенко, Андрій Новак, Андрій Логвін, Денис Богуш,  Денис Бродський, Андрій Прудіус, Енді Кузич,  Віктор Яновський, Анна Дерев’янко,  Володимир Лупацій, Володимир Семеніхін, Сергій Коваленко, Ярослав Коваль, Ігор Загорулько, Олена Лобова та Катерина Венжик.

Захід відбудеться у відпочинково-оздоровчому комплексі «Вернигора» (м. Трускавець). Учасників чекають два дні корисної інформації та нових знайомств у комфортному форматі «бізнес та відпочинок», вдалині від галасливих міст, посеред прикарпатської природи.  

«Зміни, яких не зупинити. Нестримні, дуже важкі, але необхідні. Впевнений, що наш бізнес форум дасть людям багато цікавих відповідей, бо ми зберемо доповідачів з унікальним досвідом, які охоче докладуть зусиль, щоб люди пішли з події оновленими, сповненими надій та корисної інформації. Ми створимо майданчик для спілкування громадськості та бізнесу. Цей майданчик, наш форум, буде карпатським Давосом«, — вважає голова Благодійного фонду «Вернигора» Ростислав Мельник.

Реєстрація на форум

Щодо  придбання квитків звертайтесь за телефонами: (032) 295 88 11, 067 675 61 83 або пишіть на електронну адресу:

Расскажите друзьям про новость

Новое видео