14 Июн 2021, 14:37

ЕКОном Планету, тобі ще тут жити: стартує всеукраїнський екологічний проєкт

Ми звикли економити кошти, коли у нас настає фінансова скрута. Чому ж тоді у нас інше ставлення до природних ресурсів, які стрімко закінчуються? Разом з українськими музикантами та діджеями пропонуємо доєднатись до екоруху та зробити своє життя екологічнішим. Це не так складно, як можна було б подумати.

З питаннями повсякденної екосвідомості через музичні проєкти й вирішив розібратись проєкт ЕКОном Планету. Проєкт проходитиме у три фази, які звертаються до різних локальних екопроблем.

ЕКОном Планету — сортуй сміття!

«Що конкретно я можу зробити, аби природа менше страждала?» — поширене питання при переході до екологічного способу життя.

На нього відповість alyona alyona в автограф турі по сортувальних станціях METRO. Співачка заїде до Харкова, Києва, Одеси, Львова та Миколаєва. Перша зустріч відбудеться 23 червня у Харкові, наступні дати повідомлять згодом.

Проте це не проста зустріч прихильників з кумиром. На подіях можна буде отримати круті екоподарунки, які стануть чудовим початком екосвідомого життя. До того ж з автографом alyona alyona. Правила прості: ви приносите відсортоване сміття на переробку, а натомість отримуєте презенти, автографи та фото з реперкою.

ЕКОном планету: збережи її красу!

За останній рік зі зрозумілих причин значно виріс попит на внутрішній туризм. Тут і там чути заклики тревел-блогерів мандрувати Україною та відкривати для себе цікаві локації. Так, в Україні дійсно є, чим зацікавити вибагливих туристів.

У межах цього проєкту 8 українських діджеїв випустять красиві лайви з мальовничих туристичних локацій.

Деякі вже стали магнітами для відпочивальників, а якісь можуть от-от ними стати. Артисти виступатимуть на острові Джарилгач, Станіславському каньйоні, Синевирі, Бакоті, на горі Пивисі, на Рожевих озерах Херсонщини, станції Памір та в Чорнобилі. Всі ці локації об’єднує дещо спільне. І це не мальовничі краєвиди та тисячі геоміток у мережі.

Кожна представлена у проєкті локація має свої екологічні проблеми. Це можна й не помітити за красивою картинкою, намальованою у соцмережах. Тим часом локальна екосистема руйнується від людських дій. Найчастіше туристи банально “забувають” прибрати за собою сміття після відпочинку. Такими темпами навіть найкрасивіші природні локації можуть перетворитись на звалища. 

Проєкт ЕКОном Планету виступає проти такого недбалого ставлення та покаже не лише «обгортку» локального туризму, а і його наслідки.

ЕКОном Планету: перевіряй знання!

Вчитися ніколи не пізно. Особливо, коли мова йде про майбутнє. Тому ми починаємо інформаційну кампанію з екоосвіти. Наша мета — показати людям, що сортувати сміття та бути «еко» — просто та не потребує величезних зусиль. У соцмережах ми будемо розбирати питання повсякденного еколайфстайлу та говоритимемо про прості речі, завдяки яким можна зробити своє життя екофрендлі.

Фіналом активності стане квіз із питаннями екологічного життя. Кожен, хто відповість на усі питання, зможе стати учасником розіграшу цінних призів.

Проєкт реалізується Всеукраїнською асоціацією музичних подій у партнерстві з програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео