19 Июл 2007, 13:37

Джангіров скасував наказ Харитонова про скорочення на ТРК «Київ»

Джангіров скасував наказ Харитонова про скорочення на ТРК «Київ»

Виконувач обовязків директора каналу «Київ» відмовився від намірів провести значне скорочення штату. Як повідомив «Телекритиці» голова профкомітету ТРК «Київ» Юрій Миронов, на каналі відбулися профспілкові збори, на яких був підготовлений лист до  Дмитра Джангірова. У листі члени профкому поставили в.о. директора декілька запитань, зокрема й щодо скорочень штату.

Дмитро Джангіров відповів на запитання на спільному засіданні  профкому з дирекцією каналу. «На засіданні від дирекції були присутні виконувач обов’язків директора ТРК «Київ» Дмитро Джангіров, президент каналу Микита Бєльський та юрист. Дмитро Джангіров повідомив, що скасовує наказ попереднього в.о. директора Дмитра Харитонова про скорочення штату. А також запевнив, що всі, хто недоотримав згідно трудового договору заробітну плату, виплатять компенсацію. А наступна заробітна плата буде відповідно до трудового договору», – розповів Юрій Миронов. Нагадаємо, що всі працівники, які підпадали під скорочення, отримали значно менше за свою звичну зарплатню.

Президент каналу Микита Бєльський підтвердив те, що Дмитро Джангіров пообіцяв припинити масове скорочення, заплановане 17 липня, та компенсувати недодану зарплатню. «В.о. директора справді видав наказ, який скасовує наказ про скорочення, виданий Харитоновим. Але в ньому є юридичні промахи (а саме відміняється наказ № 55, а не № 55-к), які можуть стати формальною підставою для того, щоб потім його анулювати. Що ж до виплати компенсації, то я не знаю, яким буде механізм цих виплат. Але гадаю, що новому керівництву вистачить мудрості зробити все за законом», – сказав Микита Бєльський.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео