03 Дек 2021, 09:44

Дружина перетворилася на ніндзя, а кіт став покемоном: реклама VICI від BBDO

BBDO Ukraine зняли ролики, що підкреслюють особливість продукту VICI GYOZA та навчають людей, що це гастрономічна страва, яка не має нічого спільного з пельменями.

Усі люблять пельмені. У кожного в морозилці прихована пачка на “день всесвітніх лінощів”. Усі люблять пельмені за їхню простоту, швидке приготування та ситність. Але не всі в цьому можуть зізнатися. Люди не готуватимуть гостям пельмені, щоб ніхто не подумав, що вони ліниві господарі. Чоловік не подасть їх на романтичну вечерю, адже не зможе підкорити цим дівчину. Але з VICI GYOZA зовсім інша історія.
VICI – це литовський бренд морепродуктів та заморожених напівфабрикатів, який добре відомий у всій Європі. А VICI GYOZA – це смачний, легкий у приготуванні та вишуканий продукт.

Перед BBDO стояло завдання показати, що тісто з начинкою може бути не просто пельменями під оцет та майонез, а гастрономічним експірієнсом (тобто життєвим досвідом та емоційним переживанням).

У світі налічується близько 50 видів пельменів та їх аналогів, які у різних народів носять і різні назви – вареники, гіози, манти, хінкалі, дим-сами… Для спрощення ми звикли називати їх збиральним словом “пельмені”. Ну як із взуттям: ніхто не розбиратиметься на відмінностях між дербі, оксфордами, монками, челсі чи кедами — туфлі та туфлі. Але різниця величезна.

Уявіть, як джентльмен відреагує, якщо його броговані оскфорди назвуть туфлями. Уявили? Правильно, він дуже засмутиться, попрощається, сяде в таксі у поїде від вас геть. А тепер уявіть, що буде якщо ви приготували вишукані гіози з найтоншого тіста з ніжною начинкою з курки з овочами і подали їх із соєвим соусом та щіпкою кунжуту, а хтось назвав вашу страву пельменями. Уявили? Тепер перевірте те, що сталося насправді в серії роликів, заснованих на нереальних подіях.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео