17 Авг 2009, 09:23

ДП «Преса» не вдалося приєднати до «Укрпошти»

УАВПП повідомляє, що розгляд питання про можливість приєднання ДП «ПРЕСА» «УКРПОШТИ» припинено

ДП «Преса» не вдалося приєднати до «Укрпошти»

УАВПП повідомляє, що розгляд питання про можливість приєднання ДП «ПРЕСА» «УКРПОШТИ» припинено. За клопотанням «УКРПОШТИ» розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету України від 7 серпня 2009 року закрито справу про концентрацію у вигляді приєднання ДП «Преса» до УДППЗ «Укрпошта».

Нагадаємо, що 15 червня 2009 р. УАВПП звернулася з відкритим листом до в.о. Голови Антимонопольного комітету України Мельниченка О.І., в якому висловила свою стурбованість та протест проти приєднання ДП «Преса» до УДППЗ «Укрпошта», про що ми писали в офіційному релізі.

Оскільки станом на 13 липня 2009 року питання все ще не було вирішено, УАВПП повторно звернулася до АМКУ з вимогою надати інформацію та не допустити вирішення питання про долю ДП «Преса»  без участі видавничої спільноти.

13.08.2009р. УАВПП було отримано відповідь № 24-17/10-7026 Антимонопольного Комітету України про те, що розгляд питання про приєднання припинено у зв’язку з клопотанням УДППЗ «УКРПОШТА».

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП: «Спільна галузева позиція видавців, проявлена в ході розгляду справи про поглинання ДП «Преса» та прогнозоване видавцями погіршення якості розрахунків за передплату періодичних видань у випадку здійснення такого поглинання – це, безумовно, вагомі аргументи. УАВПП змогла донести ці аргументи вчасно і туди, де вони були необхідні. Надзвичайно важливо, що вони були почуті. Отже, приємно, що спільними зусиллями зроблена гарна справа!»

Олександр Дяченко, юрист УАВПП: «Хочу підкреслити дієвість одразу двох моментів, які спрацювали цього разу. Перший – це дієвість публічної дискусії та участь в ній профільного об’єднання, Асоціації Видавців. Другий – це працездатність права на отримання інформації, адже саме цим правом скористалась УАВПП для того, щоб отримати інформацію про хід розгляду справи про поглинання. Звертаю на це увагу колег – адже використання цих інструментів дозволить покращити якість ще багатьох майбутніх рішень у багатьох випадках».

Інформація — УАВПП

Расскажите друзьям про новость

Новое видео