21 Янв 2022, 09:15

Дослідження тенденцій 2021 в управлінні маркетингом від ВРК

Factum Group Ukraine спільно із Всеукраїнською Рекламною Коаліцією оприлюднили результати дослідження «Тенденції 2021 в управлінні маркетингом».

Дослідження проводилось у вересні-листопаді 2021 року серед маркетинг директорів та представників маркетинг відділів компаній, що входять до групи ТОП-100 рекламодавців, а також компаній з конкурсною активністю в Effie Awards Ukraine та Ukrainian Creative Awards.

За результатами дослідження у 2021 році продовжуються та посилюються тенденції, курс на які був взятий у 2020 році. Непередбачуваність Covid кризи та введення нових обмежень змусили бізнес стати ще більш гнучким, а планування стало ще більш короткостроковим. Також бізнеси мають більш тісно взаємодіяти зі своїм споживачем, щоб вчасно відслідковувати зміни в поведінці та настроях.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Крім того, соціальні вимоги до брендів стали вищими: брендам важче зберігати нейтралітет у соціально значущих питаннях, питаннях екології та політичних проблемах.

Серед основних викликів, що будуть стояти перед бізнесом у 2022 році, також називали:

  • Посилення конкурентного середовища
  • Пошук шляхів зростання в нестабільних умовах
  • Побудова соціально відповідального бренду
  • Більш об’ємне розуміння споживацьких сегментів

Іван Дубінський, CEO Factum Group: «За останні 8 років, які наша компанія проводить моніторинг маркетингового ринку в Україні, ми бачимо, як бізнес долає виклики, що майже щороку здійснюють колосальний вплив на перебіг процесів і проєктів. Водночас гнучкість та здатність до адаптації допомагають українському маркетингу успішно боротися за споживача і успішно конкурувати в ситуації постійних змін».

З повним звітом можна ознайомитись за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео