13 Дек 2007, 15:58

Допоможемо дітям-сиротам разом

Допоможемо дітям-сиротам разом

Київ, 11 грудня 2007 року. У жовтні цього року компанія «Нутриція Україна» розпочала акцію під назвою «Допоможемо дітям-сиротам разом!», згідно якої 10 копійок з продажу кожної одиниці продукції «Малютка» від компанії Нутриція, будуть перераховані на потреби «SOS Дитячого містечка»*.

 

Головною метою цієї акції є підтримка Міжнародного Благодійного Фонду «SOS Дитяче містечко» у виконанні ключового завдання – виховання дітей, що залишились без опіки рідних батьків.

 

«Одним із принципів роботи компанії «Нутриція Україна», як спеціаліста з дитячого харчування, є турбота про здоров’я маленьких українців. У проведенні акції «Допоможемо дітям-сиротам разом!» ми керуємось саме цим принципом і намагаємось не тільки підтримати дітей, що знаходяться під опікою «SOS Дитячого містечка», а й привернути увагу громадськості до проблем дітей, позбавлених батьківського піклування», — повідомила Ірина Барась, директор з маркетингу компанії «Нутриція Україна».

 

На сьогоднішній день ситуація з дитячим сирітством в Україні набула загрозливих масштабів. Відомо, що на кінець 2006 року в Україні було зареєстровано більше ніж 100000 дітей, позбавлених батьківської опіки та сиріт, більше ніж 3000 з яких – у Києві. В МБФ «SOS Дитяче містечко» стверджують, що справжня кількість сиріт в Україні перевищує 150000 осіб, оскільки багато з них не стоять на державному обліку.

 

Благодійний фонд «SOS Дитяче містечко» має на меті до кінця 2007 року закінчити будівництво селища для дітей-сиріт, що розпочалося у 2005 році у м. Бровари Київської області. В містечку буде тринадцять окремих будинків, в яких за принципом взаємної підтримки і дружби проживатимуть тринадцять сімей. На сьогодні під опікою фонду вже є шість сімей, де проживають сімнадцятеро дітей, які до закінчення будівництва мешкатимуть в орендованих квартирах в м.Бровари.

 

«Ми щасливі, що є такі друзі як компанія «Нутриція», яка підтримує нас. Головне, що ми маємо змогу залучити всіх, кому не байдужа доля сиріт. Це дуже важливо, адже сьогодні ми будуємо майбутнє, в якому будуть жити наші діти», — повідомила Ганна Купцова, директор МБФ «SOS Дитяче Містечко».

 

Кількість дітей-сиріт, що потребують не тільки батьківської опіки, а й необхідних продуктів харчування, одягу та іграшок в Україні щодня збільшується. Покращити життя дітей-сиріт можна грошовою пожертвою, речами, продуктами чи послугами, тож компанія  «Нутриція Україна» сподівається своїм прикладом залучити представників бізнес-кіл та окремих громадян до благодійних ініціатив та проектів допомоги «SOS Дитяче Містечко».

 

Інформацію про акцію можна дізнатися на сайті компанії www.nutricia.ua та за телефоном гарячої лінії: 8-800-50-178-50. Компанія планує продовжувати акцію до кінця 2008 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео