21 Июн 2007, 08:17

До Нацради подано 237 заявок на здобуття «Телетріумфу»

Віталій Шевченко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, схарактеризував цьогорічний конкурс на здобуття Національної телевізійної премії «Телетріумф» як масовий, оголосивши, що на розгляд оргкомітету надійшло 237 заявок від ТРО. Із них 157 – із Києва, решта – регіональні: у конкурсі беруть участь телекомпанії з абсолютної більшості регіонів України. 


Конкуренція, за словами пана Шевченка, є щільною в усіх номінаціях «Телетріумфу», зокрема в номінації «Навчальна, пізнавальна, культурологічна, соціальна програма» змагатимуться 37 програм. Жодної заявки не подано лише в номінації «Погляд з-за кордону», яка є цьогорічним нововведенням.  

Також голова Нацради відзначив, що на противагу попереднім рокам, коли то один, то інший із каналів-лідерів бойкотував премію, цього року заявки подали усі лідери українського телевізійного ринку.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Расскажите друзьям про новость

Новое видео