25 Ноя 2008, 11:02

Дмитро Котеленець став генеральним директором «Савік Шустер Студіос»

Телевізійний продюсер Дмитро Котеленець став генеральним директором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіос». За словами пана Котеленця, його завданням є привести діяльність студії до «показників економічної доцільності»

Дмитро Котеленець став генеральним директором «Савік Шустер Студіос»

Телевізійний продюсер Дмитро Котеленець став генеральним директором продакшн-компанії «Савік Шустер Студіос». За словами пана Котеленця, його завданням є привести діяльність студії до «показників економічної доцільності».
 
Також він підтвердив інформацію, що в найближчих планах продакшну Савіка Шустера розробка нових форматів – як політичних, так і ігрових. Нині завданням нового генерального директора є переговори з мовниками, зацікавленими у замовленні продукту  «Савік Шустер Студіос».
 
Досі «Савік Шустер Студіос» виготовляла лише «Шустер Live» для ТРК «Україна», а також розробила для цього ж мовника програму «100 українців», яка через невисокі ефірні показники пілоту не була поставлена каналом у сітку мовлення. Найближчим часом Дмитро Котеленець пообіцяв повідомити читачів «ТК» про нові продукти очолюваної ним компанії і про те, на яких каналах вони будуть виходити.
 

Дмитро Котеленець – телевізійний продюсер. Працював редактором із зарубіжних закупівель телеканалів «Інтер» та СТБ; очолював дирекцію міжнародних стосунків національної телекомпанії України (НТКУ). У 2004 став комерційним директором ICTV. Останнім часом працював виконавчим директором супутникового телеканалу «Перший автомобільний». За освітою – театрознавець (Київський державний інститут театрального і кіномистецтва імені Карпенка-Карого).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео