17 Дек 2007, 14:52

Discovery Communications набуде незалежності

Discovery Communications набуде незалежності

Discovery Communications — відома у світі компанія-оператор кабельних телевізійних каналів — з наступного року може стати незалежною і отримати право вільно продавати свої акції на біржі, повідомляє The New York Times, США.

 

Власники компанії — Advance/Newhouse та Discovery Holding — вирішили об’єднати свої активи та репозиціонувати своє дітище. Вони сподіваються, що такий крок надасть нового імпульсу у розвитку кабельного оператора.

 

Discovery Communications має права на такі відомі американські канали як Discovery Channel, Animal Planet, TLC та інші. У цей час Discovery презентує нове ім’я Discovery Home Channel — Planet Green, а також перейменовує Discovery Times Channel в Investigation Discovery.

 

Виконавчий директор Discovery Дейвід Заслав вважає, що об’єднання активів Advance/Newhouse та Discovery Holding принесе значні переваги кабельним каналам: «У нас наразі відмінні можливості для стратегічного розвитку».  

 

Як очікується, Заслав залишиться на позиції виконавчого директора Discovery. Нагадаємо, що свою посаду він обійняв у січні цього року, предметом його діяльності якраз і було репозиціонування кабельних продуктів Discovery.

 

За деякими даними, перехід до нової форми власності має завершитись у другому кварталі 2008 року. Ціна за акцію, як очікується, складатиме близько $27. Відповідно до умов угоди, Advance/Newhouse контролюватиме третину акцій нової компанії.

 

Discovery Communications, Inc. охоплює понад 170 країн з населенням більше 1,5 мільярда осіб. У 105 країнах Європи, Африки и Близького Сходу 12 каналів сімейства Discovery транслюються на 24 мовах для 142 мільйонів передплатників.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео