17 Апр 2009, 10:17

Демієн Херст взяв участь у створенні обкладинки «ТОП 10»

Арт-обкладинка з роботою «Парящий череп» і зізнанням Херста у коханні до Києва стала суспільним проектом художника, ТОП-10 і PinchukArtCentre

Демієн Херст взяв участь у створенні обкладинки «ТОП 10»

Як повідомив сьогодні головний редактор журналу «ТОП 10» Казбек Бектурсунов, обкладинку для нового номеру спеціально розробив Демієн Херст, один з найвизначніших художників сучасності напередодні відкриття своєї персональної виставки «Реквієм».
 
Арт-обкладинка з роботою «Парящий череп» і зізнанням Херста у коханні до Києва стала суспільним проектом художника, ТОП-10 і PinchukArtCentre.
«Енергійній редакції «ТОП 10» довелося серйозно попрацювати над новим номером видання, адже нашим співавтором виступив Херст. Утім, наш підхід  – «краща редакція у кращому місті» не підвів і цього разу. Ми дивуватимемо наших читачів у кожному номері», – поділився головний редактор «ТОП 10» Казбек Бектурсунов.
З 25 квітня 2009 року в PinchukArtCentre відкривається найбільша ретроспективна виставка Демієна Херста за всю історію його творчої діяльності під назвою «Requiem». На виставці буде представлено понад сто робіт. У рамках виставки відбудеться світова прем'єра нового живописного циклу Skull paintings, створеного з 2006 по 2008 рік.
 
 
«ТОП 10» не обходить стороною і 110-річчя від дня народження Володимира Набокова. 23 квітня прихильники творчості письменника відзначають 110-річчя від дня його народження. У рамках святкування днів Набокова Київська міська галерея мистецтв «ЛАВРА» з 14 по 27 квітня 2009 року проводить фестиваль «Запрошення до Лаури».
Фестиваль розпочинається з традиційного міжнародного шахового турніру «VII Меморіал Набокова», який пройде з 14 по 22 квітня в Актовій залі галереї «ЛАВРА» за участю 12 шахістів. 17 квітня у Центральній залі галереї відкриється художній проект «Слід усмішки». Виставка «Слід усмішки» — своєрідне візуальне дослідження символіки жестів, проведене художниками на основі роману В. Набокова «Лоліта». Куратор виставки —  Аїда Джангірова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео