02 Фев 2009, 13:52

«Деловая столица», «Власть денег» і «Вокруг света» зменшили кількість шпальт

Видавнича група «Картель» скоротила обсяги трьох своїх видань майже на третину

«Деловая столица», «Власть денег» і «Вокруг света» зменшили кількість шпальт

Видавнича група «Картель» скоротила обсяги трьох своїх видань майже на третину. «Деловая столица», маючи зазвичай 44-60 шпальт формату А3, 2 лютого вийшла обсягом 32 сторінки, «Власть денег» зі стандартним обсягом 96 сторінок формату А4 вийшла на 64 сторінках, «Вокруг света. Украинское издание» потоншало зі 170-220 сторінок формату А4 до 128 сторінок.

Заступник голови правління ВГ «Картель» Ольга Лебедєва повідомила, що скорочення обсягів ділових видань «Деловая столица» і «Власть денег» – це стандартна ситуація з числами, що виходять на початку року. «Обсяги цих видань завжди залежали від сезонності ділового життя в Україні, спад якого спостерігається в січні та липні-серпні. До того ж, цього року змістилися строки старту рекламних кампаній багатьох наших клієнтів. З нарощуванням ділової та рекламної активності обсяги видань збільшаться», – запевнила вона.

 

Нагадаємо, що восени 2008 року головний редактор газети «Деловая столица» Інна Ковтун у коментарі зазначала, що зі зменшенням кількості реклами видання може потоншати.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Із журналом «Вокруг света» ситуація дещо інша. «Це ліцензійне видання, обсяги якого визначаються російським видавцем. Українське видання тільки відобразило січневий вихід журналу в Росії в скороченому вигляді», – зазначила Ольга Лебедєва.

 

Водночас жіночий журнал Diva, котрий видає ВГ «Картель» не зменшував кількість шпальт і в березні вийде у своєму звичному обсязі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео