04 Сен 2009, 13:51

Coca-Cola та Nestle анонсували вихід нового покоління чаю

Компанії Coca-Cola та Nestle анонсували вихід нового покоління чаю - NESTEA Vitao

Coca-Cola та Nestle анонсували вихід нового покоління чаю

Компанії Coca-Cola та Nestle анонсували вихід нового покоління  чаю — NESTEA Vitao, холодного чаю з екстрактами зеленого, білого та червоного чаїв.

Напій містить природні антиоксиданти чаю, які захищають клітини тіла від шкідливого впливу оточуючого середовища. Так само як і холодний чорний чай Nestea, NESTEA Vitao не містить консервантів.

NESTEA Vitao до вподоби тим споживачам, які віддають перевагу нечорним чаям; тим, хто турбується про своє здоров’я, є прихильником активного способу життя та зберігає молодість душі.

NESTEA Vitao пропонує зелений чай зі смаком полуниці та алое вера, білий чай зі смаком абрикоса та червоний чай зі смаком груші. Холодний чай виготовляють на основі зібраного вручну чаю з найкращих чайних плантацій світу. Білий, зелений та чорний чай виготовляються з листя чайного дерева. Головна різниця між цими видами – ступінь ферментації (окислення). Основою для виготовлення червоного чаю є листя південноафриканської рослини ройбуш, що також може мати різні ступені ферментації.

NESTEA Vitao виготовляється на сучасній асептичній лінії та випускається в
упаковці 0,5 л.
NESTEA — продукт компанії Beverage Partners Worldwide (BPW) — стратегічного альянсу двох компаній  — Coca-Cola та Nestle, створеного для розробки нових продуктів в категорії холодного чаю.

 Категорію холодних чаїв NESTEA було засновано в Україні у 2005 році, і з того часу чай залишається безумовним лідером цього ринку. У 2008 р доля ринку NESTEA склала  68% (за даними дослідницького агентства ACNielsen)

Расскажите друзьям про новость

Новое видео