13 Июл 2010, 08:12

Coca-Cola нашла определение счастья

Coca-Cola нашла определение счастья

Конкурс «Мое счастье», который организовала Coca-Cola в рамках проекта Expedition 206, финишировал. Победителями стали «ВЕЛИКИЙ ЛЕВ», «[email protected]» и «Орест Форк». Именно их посты о счастье получили наибольшее позитивную поддержку посетителей конкурсной страницы.

Победители получили памятные подарки и возможность интересного общения с участниками «Экспедиции 206» в Киеве на фестивале «Країна Мрій» 10 июля 2010.

Определения счастья

Орест Форк
«Щастя — це ті моменти коли твоя любов до життя взаємна)»
 
Малая Насекомое
«- Якщо ти любиш квітку, яка є єдина на світі і росте на одній з мільйонів і мільйонів зірок,цього досить: милуєшся на на зорі і чуєшся щасливий. І кажеш собі: «Десь там і моя квітка…» » — Люди на твоїй планеті, — промовив Маленький принц,-викохують п’ять тисяч троянд в однім саду… і не знаходять того, чого шукають. — Не знаходять, — погодився я. — А те, що вони шукають, можна знайти в одній-єдиній троянді… — Авжеж, -погодився я. І Маленький принц додав: — Але очі не бачать. Шукати треба серцем.» (А. Екзюпері «Маленький принц») З віком щастя людини змінює свою форму: спочатку — це стукіт маминого серця, вчасний обід, міцний сон, усмішка знайомої тобі людини, далі — солодка цукерка, прогулянка з друзями на велосипедах, нова кльова іграшка. Потім, щастя — це коли ти прогуляв увесь вечір, замість того, щоб робити домашні завдання, а наступного дня, у школі до дошки викликають не тебе, а твого «ворога» — однокласника. Щастя — це перший поцілунок і вдало списана контрольна. В студентські часи — це «шара», яку навіть і не кликав, коли просто прийшов на екзамен, маючи три шпоргалки в запасі й морально готовий почути слова «на перездачу», але замість того — чуєш своє прізвище в переліку людей, які отримують «автомати». Щастя — це коли закохуєшся, і ви нарешті йдете на ваше перше побачення і в якийсь, можливо й не дуже романтичний момент, але саме ця людина, про яку ти так мрієш уже давно, ненароком торкається твоєї руки й затримує дотик… Щастя — це коли після жахливої спеки нарешті падає дощ! Сильний, з громом і блискавкою. Ти відкриваєш всі вікна, виходиш на балкон і вдихаєш на повні груди неперевершений дощовий запах… Щастя — це коли нарешті, о другій ночі, твої сусіди вимикають пісні Лєоньтєва й ти можеш полежати в тиші та спокійно заснути… Тиша — це також щастя! Ось підіймаєшся високо в гори, години три пішки… Дістаєшся вершини, падаєш на пожовклу й м’яку, мов килим, минулорічну траву та слухаєш музику Тиші. Музика — це теж щастя. Іноді почуєш гарну пісню, таку що душа «розгорнулась, а потім назад — згорнулась» і щастя, мов та музика, наповнює кожну клітинку тіла й увесь день ти мугикаєш собі під носа цю мелодію, кожного разу поновлюючи позитивні емоції. Щастя, — це перший крик твоєї дитини, перше слово, її кожна усмішка й слова «я тебе люблю». Та, коли ти молода мама чи молодий батько, то щастя — це коли твоя малеча нарешті засинає й ви також можете хоч на кілька хвилин поринути в сон. Щастя — це просто усмішка незнайомої тобі людини, це несподіваний подарунок від невідомого шанувальника, це визнання твоїх успіхів іншими, це сяючі очі твого друга… Щастя живе в усьому, що нас оточує — варто лише зупинися на хвилинку й придивитися чи, точніше, — прислухатися… до свого серця. Адже в серці кожного з нас живе його власне, неповторне щастя!»
   
Великий Лев

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Щастя це мати свою жінку, любити її, кохатися. Щастя — це мати друзів, пити пиво, горілку. Щастя — це коли ходиш на футбол. Щастя це своє хоббі. Щастя — РОЗМОВЛЯТИ РІДНОЮ МОВОЮ! Ось це — ЩАСТЯ!»

Расскажите друзьям про новость

Новое видео