05 Фев 2008, 14:12

CME купує 30% акцій каналу «1+1» у Роднянського та Фуксмана

CME купує 30% акцій каналу «1+1» у Роднянського та Фуксмана

Компанія Central European Media Enterprises Ltd. (CME) сьогодні офіційно оголосила про те, що викуповує 30% акцій каналу «1+1» в його мінорітарних українських власників – Олександра Роднянського та Бориса Фуксмана, з якими компанія дійшла  згоди.

CME уже є власником 60% «1+1». По завершенні операції СМЕ володітиме 90% акцій та матиме право придбати 10%, що залишаються. Операцію із придбання акцій планують завершити до кінця другого кварталу 2008 року, після отримання необхідних дозволів.

«Тридцятивідсотковий пакет, придбаний СМЕ, включатиме опціон Ігоря Коломийського, — йдеться у прес-релізі СМЕ. — Повна сума, що буде виплачена СМЕ за 30-відсотковий актив, становитиме $219,6 млн. Борис Фуксман та Олександр Роднянський мають отримати $79,6 млн. Ігор Коломойський отримає компенсацію грошима або акціями СМЕ».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Після завершення операції Борис Фуксман та Олександр Роднянський матимуть право продати 10% акцій компанії СМЕ. В перший рік вартість активу становитиме $ 95.4 млн., в другий — $ 102.3 млн, а по завершенні цього періоду — за результатами незалежної оцінки при мінімальній вартості у $ 109.1.

Голова правління СME Майкл Ґерін в офіційному коментарі висловив впевненість, що України в найближчі роки стане найбільшим ринком для СМЕ в сенсі доходів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео