23 Апр 2020, 15:01

Чим цікавляться українці у соцмережах. Дослідження RMA

Українські користувачі Facebook та Instagram з обласних центрів найбільше цікавляться бізнесом та освітою, найменше — екологією та інноваціями. Про це йдеться у дослідженні комунікаційної агенції RMA.

В середньому 70% користувачів Facebook з великих міст цікавляться бізнесом, 59% — освітою, 44% — медициною, 41% — економікою, 31% — політикою, 28% — роботою, 25% — транспортом, 23% — нерухомістю. Найменше зацікавлених екологією (20%) та інноваціями (13%).

«Звичайно, карантин і пандемія внесли корективи у порядок денний. Але ми спробували подивитися на зацікавлення українців у широкому сенсі. Ця інформація — майже початкова база для регіональних комунікаційних і рекламних кампаній політиків і бізнесу, що включає таргетинг за географією, віком, інтересами. Адже вивчення цільової аудиторії допомагає побудувати ефективну комунікаційну кампанію, донести людям саме ті меседжі, які корелюються з їхніми інтересами», — зазначила менеджерка з комунікацій агенції RMA Світлана Чепуренко.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Про міста-лідери у кожній із груп зацікавлень та відмінності у вікових групах читайте у дослідженні.

Дослідження базується на даних таргетингу рекламного кабінету Facebook про користувачів Facebook та Instagram з 24 українських обласних центрів. Для порівняння було відібрано 10 широких категорій зацікавлень: політика, бізнес, транспорт, медицина, освіта, екологія, економіка, нерухомість, робота, інновації.

Дослідження RMA політичного сегменту у Facebook та Instagram можна скачати за посиланням. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео