17 Июн 2020, 11:40

Червоний Хрест та Кока-Кола передали обладнання Броварській лікарні для допомоги пацієнтам з COVID-19

Товариство Червоного Хреста України за підтримки фундації Coca-Cola передали Броварській багатопрофільній клінічній лікарні (ББКЛ) обладнання для своєчасного та належного забезпечення життєдіяльності пацієнтів відділення інтенсивної терапії. Зокрема, лікарня отримала аналізатор газів крові з аналізом електролітів, метаболітів та гемоглобіну Convergys liquical BG Analyzer (BG+ISE+M+Hb), аналізатор Сobas С 111 та витратні матеріали для перших місяців роботи, а також 2 монітори стану пацієнта. Це обладнання є важливим та необхідним для Броварської лікарні, яка надає медичну допомогу майже 240 тисячному населенню, що проживає в місті і районі.

 «Ми дуже вдячні компанії Кока-Кола та Товариству Червоного Хреста України за надане обладнання, яке дозволить нам швидко реагувати і суттєво покращити якість лікування хворих з Covid-19 у нашій лікарні, і зокрема тих, хто перебуває в реанімації. На сьогодні на лікуванні в Броварській лікарні знаходиться 13 хворих з Covid-19, з них 3 у відділенні інтенсивної терапії», повідомив Валентин Багнюк, Директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. 

Крім того, наш багаторічний партнер у добрих справах, компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, з перших днів пандемії активно підтримує громаду Броварського району і допомагає вразливим категоріям населення. Протягом останніх трьох місяців понад 12 000 пляшок води та напоїв вже було передано Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, Товариству Червоного Хреста у м. Бровари, Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради та Виконавчому комітету Великодимерської селищної ради для підтримки формування продуктових наборів для малозабезпечених сімей, пенсіонерів та інших вразливих категорій населення Броварщини.

«Наша компанія є частиною громади і завжди робить усе можливе задля вирішення гострих питань. З початку пандемії ми почали надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення та опорним лікарням. Ми раді, що сьогодні ми передаємо Броварській лікарні критично необхідне обладнання для боротьби з Covid-19», повідомив Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю та державними установами Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Нагадаємо, що за підтримки Товариства Червоного Хреста України та фундації Coca-Cola, шість ключових лікарень по всій Україні буде забезпечено життєво важливим обладнанням: це 3 апарати для штучної вентиляції легенів, 12 моніторів стану пацієнта, 5 аналізаторів електролітів та газів крові, 1 аналізатор крові/pH/електролітів/метаболітів та 1 біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD, стаціонарний.

«Кока-Кола є одним із наших головних партнерів з корпоративного сектору у реагуванні на COVID-19. Це дуже гарний приклад синергії між гуманітарною та корпоративною організацією, як на регіональному так і на національному рівні. Таким чином ми можемо надати своєчасну допомогу ще більшій кількості людей, які потребують нашої підтримки», сказав Максим Доценко, Виконуючий обов’язки Генерального директора Товариства Червоного Хреста України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео