24 Янв 2020, 11:29

Carlsberg Ukraine провів науковий батл і визначив переможців

PJSC Carlsberg Ukraine разом з Yellow Clutch придумали та вперше в Україні реалізували формат наукового батлу. Під час Science Battle було визначено два наукових проєкти, що розділили між собою 1 000 000 гривень. Грант від пивоварів допоможе Druid Drone запустити у повітря квадрокоптери та врятувати дерева від омели. А H2Reduction, завдяки коштам, активує синтез-газ, щоб знешкодити пестициди.  

Всього у батлі прийняло участь 54 проєкти. Вони були присвячені темам агропрому, водних ресурсів, ефективної енергетики, біотехнологій і зниження викидів CO2. Лише 10 з них були відібрані авторитетним журі з числа провідних українських вчених і досягли фіналу. Протягом тижня десятка кращих готувалася до батлу, відточуючи свої презентації під керівництвом бізнес-менторів. Основи маркетингу, фінансового планування, майстерності публічного виступу та бізнес-мислення стали потужною підмогою для всіх конкурсантів. Близько 300 глядачів стали свідками вирішального наукового батлу.   

Євген Шевченко, генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine:

«Компанія Carlsberg і наука пов'язані ще з XIX століття завдяки нашому засновнику Якобу Крістіану Якобсону. Одним з перших у світі він відкрив при пивоварні лабораторію контролю якості. Згодом лабораторія вийшла за ці рамки та зайнялася фундаментальними дослідженнями. Завдяки її роботі людство отримало чисту культуру пивних дріжджів, ензими, шкалу кислотно-лужного балансу pH. Згодом на основі лабораторії був створений Фонд Carlsberg, який є нашим найбільшим акціонером та інвестує отримані дивіденди в розвиток наукового прогресу. В Україні другий рік поспіль ми виділяємо гранти на розробки в областях, що відносяться до eco-science — охорони та захисту навколишнього середовища».

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео