03 Дек 2021, 12:26

Cardi B стала креативним директором журналу Playboy

Cardi B не перестає дивувати новинами. Нещодавно вона випустила вершки з горілкою, а тепер реперка стала новим поповненням у сім’ї Playboy і є креативним директором компанії. Про це вона повідомила в своєму Instagram.

Зірка буде куратором контенту онлайн-видання, випуску майбутнього мерчу та велнес-продукції бренду Playboy. Також реперша виступила співзасновником майбутньої онлайн-платформи Centerfold, яка дозволить творцям з усього світу «вільно виражати свою сексуальність та почуватися безпечно в онлайн-середовищі», оскільки Cardi B допоможе їм своєю прихильністю до свободи самовираження, прагненням допомогти артистам бути почутими та здібності сміливо виражати свою сексуальність та позитивне ставлення до тіла.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Playboy також прокоментував, що пора додати щось нового і, що це є «момент століття» .

Расскажите друзьям про новость

Новое видео