28 Окт 2021, 14:01

Be—it Health & Social Impact стала консалтинговою компанією One Health

Комунікаційна агенція Be—it Health & Social Impact, частина групи компаній One Philosophy, стає консалтинговою компанією One Health. Тепер компанія цілісно займається темами здоров’я від управління системою охорони здоров’я та навчання медичних лідерів до стратегічних комунікацій та втілення інтегрованих кампаній зі зміни поведінки людини.

Від моменту заснування агенція реалізувала десятки кампаній для профілактики та управління захворюваннями, а також для зменшення соціальних проблем в Україні разом з міжнародними агенціями, фармацевтичними кампаніями та пацієнтськими організаціями. Навчала управлінців у сфері охорони здоров’я разом з Львівською бізнес-школою УКУ, проводила конференції та воркшопи для лікарів. Розробляла та втілювала бізнес та комунікаційні стратегії для медичних закладів та організацій. Запускала з нуля організації, проводила благодійні забіги та пікніки, займалася адвокаційними кампаніями. На початку 2021 року агенція додала до експертизи напрям управління якістю медичної допомоги, щоб українці могли отримувати ефективні, безпечні та орієнтовані на потреби людини послуги. І це стало важливим кроком для створення One Health – компанії, яка цілісно плекає здоров’я у суспільстві з допомогою спільнодії.

Боротьба з СOVID-19, ситуаційний аналіз для розробки медичної стратегії для міста Львова, закупівля лікарських засобів через міжнародні організації, «Стоп Поліо», #цукорпідконтролем, «Впізнай інсульт», «Говори проти насильства», DobroRun, «Супергерої FAST», «Легені, які говорять», «ДоброЛідери для здоров’я», «365 днів турботи», «Психічне здоров’я. Розкодування»,– це тільки деякі з тем, якими ми опікувалися в команді, щоб змінювати світ навколо нас на краще. Із запуском One Health ми тільки хочемо підтвердити, що у нас всіх одне здоров’я, і щоденна робота з усіма аспектами здоров’я від лікаря і лікарні до громади та кожної людини зможе створити позитивні зміни в нашій країні. І ми дуже радіємо, що можемо долучитися до цих змін з пристрастю, любов’ю до людей і нашою різноманітною експертизою
Наталя Ольберт-Сінько
керівна партнерка консалтингової агенції One Health

Агенція оновила свій візуальний стиль у соцмережах та створила новий сайт – onehealth.com.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео