26 Фев 2021, 12:04

ASMR для «Львівських дріжджів». Як допомогти аудиторії розслабитися за допомогою випікання?

«Львівські дріжджі» разом із агенцією HASHTAG створили серію релакс ASMR-відео, які демонструють процес приготування дріжджової випічки як медитацію.

Вишукані кадри супроводжують приємні звуки замішування тіста, подрібнення начинок, розрізання свіжоспечених хрустких виробів. Саме вони викликають відомий «мурашковий» ефект ASMR.

ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)  — феномен сприйняття, який викликає розслаблення та легку ейфорію у неймовірної кількості людей. Такі відчуття можуть бути спричинені звуковими, візуальними або тактильними стимулами.

У нашому випадку це заворожуючі звуки процесу випікання.

Мільйони ASMR-роликів збирають мільярди переглядів. Цей формат, як локомотив тренду аудіомаркетингу, вийшов з-за лаштунків YouTube до масового глядача, і здається, що кожен другий креатор хоче отримати свій шматок хрумкого пирога.

Під час розробки комунікаційної стратегії для «Львівських дріжджів» проводилися глибинні інтерв’ю щодо використання продукту. Частина респондентів розповідали, що для них робота з тістом — це своєрідна медитація. Вчені й психологи також доводять, що для багатьох замішування тіста і сам процес приготування випічки є дієвим помічником при стресі.

Подумки приготувати і майже наяву скуштувати піцу, мигдалевий хліб, багетики, похрумати пончиками та ягідними слойками ви можете в плейлисті ASMR на каналі «Львівських дріжджів».

Ми переконані, що перегляд і прослуховування ASMR-рецептів не тільки заспокоїть, а й надихне взятися за тісто власноруч. Що людям неодмінно захочеться до аудіовізуального задоволення додати ще дотик, аромат, смак і… любов ❤️

Расскажите друзьям про новость

Новое видео