01 Дек 2021, 17:44

World AIDS Day: Apple випустила червоні циферблати для Apple Watch

У 2006 році Apple у партнерстві з (RED) запустила лінійку продуктів червоного кольору, покупка яких ініціює пожертву до Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. (RED) — це компанія, яка об’єднується з популярними брендами, щоб підвищити обізнаність про СНІД та зібрати пожертви до Глобального фонду, що інвестує у програми боротьби з ВІЛ/СНІДом у країнах Африки.

Зараз, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Apple відзначає 15 років цього партнерства. За даними технічного гіганта, його програма (RED) допомогла зібрати майже 270 мільйонів доларів для цієї справи, забезпечила понад 192 мільйони тестів на ВІЛ і надала понад 13,8 мільйонів людей доступ до антиретровірусної терапії.

У прес-релізі в середу Apple оголосила про свої пристрої та аксесуари PRODUCT(RED), включаючи iPhone 13, iPhone 13 mini та Apple Watch Series 7.
Крім того, відтепер до 6 грудня компанія також жертвуватиме 1 долар до Глобального фонду за кожну покупку, зроблену за допомогою Apple Pay на apple.com, у додатку Apple Store або в Apple Store.


Крім того, Apple випустила шість нових Apple Watch циферблатів червоного кольору, які доступні для завантаження на сайті apple.com/product-red. Вони розроблені для нових Apple Watch Series 7. Для нових циферблатів потрібна iOS 14.5 або новішої версії, а також watchOS 7.4 або новішої версії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео