20 Апр 2021, 18:27

«АпострофTV» анонсував квітневу прем’єру — дискусійну програму «Трикутник Іванської»

20 квітня о 18:20 на Апостроф TV стартує нова гостро-дискусійна програма «Трикутник Іванської». Учасники програми в прямому ефірі обговорюватимуть резонансні суспільні проблеми з трьох різних точок зору. Формат програми передбачає, що в полеміці братимуть участь ведуча Тетяна Іванська і двоє запрошених гостей — політолог та політик.

Наші можновладці вміють так заговорити будь-яку проблему, що її вирішення зникає, немов у бермудському трикутнику. Наш трикутник, можливо, усіх проблем не вирішить, але і заговорити питання ми не дамо. Одне питання, різні точки зору та гострі кути — усе це буде в нашій програмі.
Тетяна Іванська

Ведуча разом з гостями будуватимуть конструктивну дискусію, і не вийдуть за рамки трикутника, поки об’єктивно не проаналізують питання.

Генеральний продюсер Апостроф TV Ірина Король зазначила: «Програма «Трикутник Іванської» — спосіб вибудувати культуру діалогу і дискусій в політичному середовищі. Саме в діалозі народжується конструктив, і ми хочемо стати майданчиком для цього. А журналістський професіоналізм Тетяни допоможе глядачам отримати від політика не просто слова, а рішучі кроки».

«Трикутник Іванської» виходитиме щовівторка і четверга, о 18:20.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео