19 Мар 2020, 08:22

«Антошка» забезпечує покупців дитячим харчуванням і предметами гігієни під час карантину

Згідно рішенню Кабінета Міністрів України від 17 березня 2020 р. дозволено торгівлю продуктами харчування та засобами гігієни.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Строго дотримуючись рішення уряду і розуміючи важливість карантину, магазини «Антошка» призупинили свою роботу за наступними напрямками: ми закрили усі послуги, кафе, дитячі майданчики і перукарні. Також закриті до продажу в магазинах усі інші категорії товару, а саме: «іграшки, автокрісла, меблі, одяг і взуття». Вони залишаються доступними тільки через замовлення в інтернет-магазині antoshka.ua.

Магазини «Антошка» продовжують свою роботу, надаючи покупцям можливість придбати тільки спеціалізоване дитяче харчування, суміші для грудного вигодовування, дитячі каші, пюре, а також підгузки та засоби гігієни по догляду за малюками. Для того, щоб захистити здоров’я покупців і персоналу магазинів, прибирання залів і поверхонь в магазині тепер здійснюються частіше, із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів. З особливою увагою очищуються полки, прикасові зони і демонстраційні столи. Контролюється стан здоров’я, норма температури тіла і відсутність симптомів вірусу у персоналу магазинів.

Основна задача «Антошка» — зробити перебування на карантині максимально комфортним для батьків та дітей. При цьому весь асортимент магазину можна придбати онлайн на antoshka.ua, з доставкою додому, або у найближчі працюючі відділення Нової Пошти. До 31 березня 2020 року інтернет-магазин antoshka.ua надає безкоштовну доставку товарів по Україні, без обмежень по сумі замовлення. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео