05 Фев 2008, 13:48

Антимонопольний комітет попередив ЗАТ «Воля-Кабель»

Антимонопольний комітет попередив ЗАТ «Воля-Кабель»

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ЗАТ «Воля-Кабель» утриматися від припинення надання послуг аналогового телебачення до проведення з абонентами відповідної роз’яснювальної роботи. Про це йдеться в офіційному повідомленні АМКУ.

Разом із цим, аби детально дослідити ситуацію з переходом на цифрову технологію надання послуг кабельного телебачення, орган Комітету надіслав кабельному оператору офіційний запит. Впродовж десяти днів компанія має надати інформацію щодо етапності переходу на цифрове телебачення та особливостей технологічної сторони цього процесу.

 
Комітет детально проаналізує зазначені матеріали на предмет дотримання компанією вимог конкуренційного законодавства.

«Оскільки ринок доступу до телепрограм є соціально вагомим, Антимонопольний комітет ретельно відстежує випадки зловживання ринковою владою на ньому і жорстко їх припиняє. Проте хотілося б спостерігати більш чітку і послідовну позицію основного регулятора — Нацради з питань телебачення та радіомовлення, на яку законодавством покладені функції нагляду та регулювання у цій сфері», – зауважив Голова Комітету Олексій Костусєв.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео