10 Авг 2021, 13:16

Андрій П’ятов отримав персональні пляшки з лімітованої серії пива, випущених на честь рекорду Мессі

Аргентинський форвард «Барселони» Ліонель Мессі побив легендарний світовий рекорд бразильця Пеле за кількістю голів за один клуб. Мессі забив 644 голи за «Барсу», у Пеле 643 голи за «Сантос». 

Саме через цей рекорд глобальний пивний бренд BUD випустив лімітовану серію з 644 пляшок на честь Ліонеля із його зображенням. Пляшки пронумеровані від 1 до 644 і символізують кожен із забитих голів форварда. Мессі відправив кожному голкіперові персональні пляшки пива з ексклюзивною нумерацією відповідно до кількості пропущених голів.

У рамках цієї глобальної активності бренд BUD в Україні передав персональні пляшки з лімітованої серії на честь Мессі воротарю клубу «Шахтар» Андрію П’ятову. Цікаво, що BUD передав Андрію П’ятову три пляшки пива з ексклюзивною нумерацією, адже саме стільки голів Андрій пропустив від Мессі в Лізі чемпіонів. 

Мені сподобалася оригінальна колаборація BUD та Мессі. Хоча для голкіпера кожен пропущений гол — це неприємно, адже хочеться зберегти свої ворота недоторканними та захистити від суперників. Але по-іншому не буває, всі воротарі пропускають. Мені це допомогло детальніше проаналізувати та вивчити особливий стиль Ліонеля Мессі. Коли наступні рази він намагався перекинути мене, я вже був готовий та успішно захистив ворота. Отримати подарунок від BUD з лімітованої серії — це гарний спогад про спільну історію з Мессі.
Андрій П’ятов
український футболіст, воротар, капітан клубу «Шахтар»

Расскажите друзьям про новость

Новое видео