21 Дек 2007, 09:17

АМКУ дозволив Хорошковському купити НТН

АМКУ дозволив Хорошковському купити НТН

Рішенням від 18 грудня 2007 року Антимонопольний комітет надав дозвіл на компанії Uvercon Investment Limited (основний вид діяльності – інвестиційна) на придбання частки в статутному фонді ТОВ «Український медійний ресурс», що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів, повідомили в прес-службі АМКУ.
 
Під час засідання 19 грудня 2007 року Нацрада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії на мовлення ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (телеканал НТН) у зв’язку із зміною власника.
 
Згідно із ліцензійною документацією власниками каналу були:
 
ТОВ «Капіталінвест», м. Київ – 100%
 
Стали:
ТОВ «Український медійний ресурс», м. Київ – 99%;
 
Компанія "Міндон Холдингз Лімітед", Кіпр – 1 %.
 
Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо, що U.A. Inter Media Group Limited домовилася про опосередковане придбання 60% товариства з обмеженою відповідальністю Телестудія Служба інформації (телеканал НТН). «Купівля буде здійснена після отримання відповідної угоди Антимонопольного комітету України на концентрацію», — йшлося в офіційному повідомленні.
 
Проте не всі експерти оцінювали перспективи погодження цієї угоди в АМКУ оптимістично. Така реакція може бути викликана значною концентрацією медіаресурсів у групі «Інтер», а також публічними твердженнями Валерія Хорошковського, що всі ці ресурси офіційно належать ТОВ «Український медіапроект», який є його власністю.
 
U.A. Inter Media Group опосередковано володіє 61% акцій Української незалежної ТБ-корпорації (телеканал "Інтер"), 90% Кіно-ТБ (телеканал "Ентер Фільм"), 90% "Музика-ТБ" (Enter Music), телевізійними каналами К1, К2, Мегаспорт, іншими медіаактивами.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео