10 Дек 2007, 10:38

Акція «Не продаємося!»: у вівторок оголосять найбільшого покупця теленовин

Акція «Не продаємося!»: у вівторок оголосять найбільшого покупця теленовин

У вівторок, 11 грудня, об 11:00 у Києві у Національній спілці журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а) будуть оприлюднені результати першого дослідження теленовин, яке проводить журналістська ініціатива «Не продаємося!». Акредитація не потрібна.

 

Протягом листопада учасники ініціативи, яка ставить за мету викоренення замовних матеріалів на телебаченні, слідкували за новинами загальнонаціональних телеканалів. Тележурналісти аналізували і збирали інформацію про походження матеріалів, у яких грубо порушувалися базові принципи значущості, актуальності та збалансованості.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Результати моніторингу були передані на затвердження п'ятьом незалежним експертам – Ігорю Кулясу («Інтерньюз-Україна»), Наталії Лигачовій («Телекритика»), Вікторії Сюмар («Інститут масової інформації»), Тарасу Шевченку («Інститут Медіа Права») та Віталію Максимову («Дело») – які зробили остаточні висновки. У вівторок вони будуть оголошені.

 

Зокрема, буде названо телеканал, у новинах якого такі сумнівні матеріали зустрічалися найчастіше, а також політик або компанія, в інтересах якої було зроблено найбільше таких повідомлень.

 

Ім'я ведучого, який представив глядачам найбільше сумнівних матеріалів, за підсумками листопада названо не буде.

 

Кампанія проти замовних сюжетів на телебаченні «Не продаємося!» стартувала на початку листопада, коли кілька десятків ведучих, редакторів та кореспондентів телеканалів зобов'язалися не подавати до ефіру замовні матеріали.

 

«Не продаємося!» запровадила щоденний моніторинг основних випусків новин 11 загальнонаціональних каналів. Метою моніторингу є виявлення замовних матеріалів та оприлюднення інформації про замовників та виконавців. За результатами моніторингу щомісяця буде присуджуватися антипремії у розмірі 30 гривень.

 

Приєднатися до ініціативи, так само як і подивитися прізвища тих, хто це вже зробив, можна на сайті «Телекритики».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео