10 Ноя 2021, 10:37

Агенція інтегрованих рішень Brand Booster стає партнером групи Starlight.media

З 2022 року компанія Brand Booster стає партнером Starlight.media з промо брендів у контенті на шести національних каналах медіагрупи: ICTV, СТБ, Новому Каналі, М1, М2 та ОЦЕ ТБ. 

Агенцію інтегрованих рішень Brand Booster очолив Анатолій Покровський, який до цього обіймав посаду директора StarLight Brand Content. У досвіді Анатолія також керування відділами медіаінвестицій, клієнтського сервісу та стратегічного планування у медійних агенціях.

Основним продуктом, який агенція Brand Booster буде пропонувати брендам своїх клієнтів, стануть комплексні інтеграційні рішення у контент Starlight.media. Компанія Brand Booster вже почала переговори з рекламодавцями по розміщенню інтеграцій брендів на 2022 рік.

Ми створили нову компанію на рекламному ринку України — Brand Booster. Наші найбільші цінності — це якісний сервіс, результативність та розвиток індустрії в цілому. Ми, спільно з нашою великою і досвідченою командою експертів, будемо пропонувати нові підходи та крос-медійні інтеграції брендів у контент. Зараз ми відкриті до співпраці з телеканалами-партнерами на ринку України. Адже якісний та емоційний контент — велика цінність для наших клієнтів, яку ми розділяємо на 100%. Ми любимо те, що робимо і віримо що все у цьому світі починається з любові. Це фундамент вражаючих результатів наших клієнтів та їх задоволення від процесу. Запрошуємо топові агенції та клієнтів лідерів ринку до співпраці, щоб вони відчули все це.
 Анатолій Покровський
 директор агенції інтегрованих рішень Brand Booster

Расскажите друзьям про новость

Новое видео