24 Июл 2020, 16:21

ADAMI оголосив спеціальний конкурс – «Новини про культурне різноманіття в умовах COVID-19»

Закінчився крайній термін основного конкурсу ADAMI Media Prize за культурне розмаїття в Східній Європі 2020. Однак, в цьому році ADAMI проведе додатковий конкурс на кращу новина або коротке відео про культурне різноманіття під час глобальної пандемії COVID-19.

COVID-19 домінував в медіа в 2020 році і поставив нові завдання перед журналістами з країн Східного Партнерства. Пандемія сприяла посиленню етнічної напруженості; етнічні меншини і мігранти піддавалися стигматизації або навіть звинуваченням у поширенні вірусу. Багато також постраждали від інформаційних прогалин через віддалені умови життя або мовні бар’єри.

ADAMI Media Prize вважає за потрібне окремо відзначити журналістський внесок під час пандемії, присудивши премію за новинний сюжет або інше коротке відео, присвячене культурному розноманіттю, етнічним, релігійним меншинам і міграції в умовах COVID-19.

Журналісти, режисери, продюсерські компанії і мовники можуть уявити матеріал тривалістю до 5 хвилин.

Конкурс розпочинається 16 липня 2020 року, крайній термін подачі заявок — 31 липня 2020 року.

Зверніть увагу: здобувачі спеціальної премії ADAMI Media Prize також можуть виграти стипендії у виробництві новин з відомими західноєвропейськими мовними компаніями, заснованих Європейською Мовною Спілкою (EBU). Переможці стипендій отримають можливість провести чотири тижні в відділі новин великої медіа організації Західної Європи. Всі витрати покриє запрошуюча сторона.

ADAMI Media Prize за культурне розмаїття в Східній Європі є найбільшою в своєму роді медіа платформою з питань інтеграції та етнічних або релігійних меншин в шести країнах Східного
Партнерства ЄС. Мовники, кіновиробники і журналісти щороку запрошуються представити свої
кращі роботи на престижний конкурс ADAMI Media Prize.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео