16 Дек 2020, 16:20

ADAMI Media Prize: Церемонія нагородження 2020

Премія ADAMI Media Prize за культурне різноманіття в Східній Європі проводить церемонію нагородження переможців 2020 року! Незважаючи на обмеження внаслідок пандемії COVID-19, нагородження ADAMI в цьому році обіцяє бути захоплюючими та цікавими. 

Цьогорічна церемонія транслюватиметься одночасно в Грузії, Молдові та Україні у співпраці з партнерами ADAMI — Громадським мовником Грузії (GPB), Teleradio Moldova (TRM) та телеканалом Espreso, Київ.

Подія відбудеться в прямому ефірі 17 грудня 2020 та розпочнеться о: 19:00 (Тбілісі), 17:00 (Кишинів) та 19:00 (Азербайджан) на APA TV. 

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

В Україні показ церемонії нагородження переможців відбудеться на телеканалі Espreso та пройде 17 грудня 2020 о 23:00 (Київ), повтор можна буде переглянути 18 грудня 2020 о 9:00.  

Трансляція в прямому ефірі для глядачів з усього світу відбудеться на веб-сайті ADAMI, а також на каналі YouTube ADAMI Media Prize. о 20.00 CET (19:00, Київ). Окрім того, трансляція буде проводитись повторно, щоб усі зацікавлені особи могли долучитись до відзначення внеску в розвиток культурного різноманіття на території Східної Європи. 

Почесним гостем церемонії нагородження стане посол Європейського Союзу в Грузії п. Карл Харцель. Церемонія буде включати спеціальний музичний виступ Карла Хартцелла разом з переможницею конкурсу «Голос Німеччини», грузинською співачкою Натією Тодуа.

Ведучими церемонії нагородження ADAMI Media Prize 2020 стануть – Олена Каландадзе (GPB), Дойна Стімповскі (TRM) і Тетяна Литвинова (Espreso TV), що оголосять номіновані роботи та нагороди в наступних категоріях: TV Інформаційні програми/Документальні фільми, TV Новинні програми/Короткий нон-фікшн, TV Розважальні проекти (художні фільми), Веб-відео та Молодий ADAMI.

Премія ADAMI Media Prize – найбільш значуща нагорода для тележурналістів, кінематографістів і продюсерів онлайн-медіа з шести країн Східного партнерства ЄС в сфері культурного різноманіття, етнічної та національної толерантності. ADAMI отримав понад 300 заявок на конкурс цього року, що свідчить про важливість теми культурного різноманіття, навіть під час випробувань глобальною пандемією. 

Журі, що складалось з знаних міжнародних фахівців в сфері медіа, зібрались офлайн та онлайн з метою визначити найкращих на премію, стипендію та особливих відзнак.

Церемонія нагородження цього року проходить за підтримки Марії Пейчіновіч-Бурич, генерального секретаря Ради Європи.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео