06 Июл 2021, 15:07

6 липня відбудеться відкриття інсталяції для Burning Man

У вівторок, 6 липня, о 17:00 відбудеться відкриття інсталяції до проєкту Merman біля Арки дружби народів.

Проєкт Merman — скульптура розмірами 3х3х12 метри готувалася для участі у фестивалі Burning Man у США, штаті Невада. Це єдиний проєкт з України серед 59, який отримав грант від організаторів фестивалю.

Через пандемію Burning Man 2021 скасували, тому інсталяцію до проєкту встановлять у Києві біля Арки дружби народів. Вона буде доступною для киян та гостей міста до 12 липня.  

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Ми кожен день робимо вибір. Рухаємося, підтримуємо себе на плаву, іноді йдемо на дно. Залишатися там або продовжувати рухатися далі — виключно наш вибір. Ми так влаштовані що намагаємося плисти, знайти берег або новий горизонт», — описують ідею проєкту організатори.

Merman — проект-маніфест подолання будь-яких перешкод. У 2022 році він здолає шлях зі Старого світу в Новий, щоб надихнути пустелю Невади.

Даний проєкт створений коштом та зусиллями команди Burning man project, команди Merman team та волонтерів.

Інсталяція біля Арки дружби народів встановлять за сприяння міської влади, Департаменту культури КМДА та Центрального парку культури і відпочинку м. Києва.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео