26 Янв 2007, 13:53

5 канал запускает новый проект «Прес-конференція у прямому ефірі»

5 канал запускает новый проект «Прес-конференція у прямому ефірі»

16 січня в ефірі «5 каналу» стартував новий проект – «Прес-конференція у прямому ефірі». Проект розроблений та здійснений спільно з агентством УНІАН.Усі найголовніші прес-конференції, що проходять в УНІАНі, відтепер постійно транслюються наживо на «5 каналі».

Одним із типів продукту, який «5 канал» опанував з моменту переходу в формат інформаційного мовлення 14 березня 2005 року, були прямі трансляції значущих прес-конференцій, зокрема, Президента України, прем’єр-міністра України, лідера опозиції, відомих політиків, що виступали з конкретними месиджами. Подібний продукт мав відгук у глядацької аудиторії, був сприйнятий. Такий продукт є цікавим для інформаційного формату, він може позитивно вплинути на загальний рейтинг каналу, от тому виникла ідея впровадити ці трансляції на постійній основі.

«Коли ми змогли технічно бути до цього готовими, – пояснює генеральний продюсер «5 каналу» Юрій Стець, – коли ми змогли досягнути певної домовленості з УНІАНом, який на сьогоднішній день вважаємо лідером серед інформаційних агентств України, тоді й усвідомили, що починаючи з нового 2007 року трансляції прес-конференцій мають стати нашим постійним продуктом. Від 16 січня він отримав фіксоване місце в програмній сітці  і згодом, я сподіваюся, матиме свого конкретного глядача. Принаймні, перші дні трансляції доводять саме це».

На переконання Юрія Стеця, «глядачам цікаво отримувати інформацію, так би мовити, з перших вуст, цікаво бути присутніми тоді, коли новини власне народжуються, а не отримувати вже увечері короткі фрагменти прес-конференцій з тих сюжетів, які потрапляють в інформаційні випуски». Він також наголосив, що «до сьогодні денний ефір «П’ятого» з прямими включеннями, приміром, пленарних засідань Верховної Ради України, виглядав доволі сумбурним і конкретного програмінгу цих включень не було». «Впровадження, спільно з агентством УНІАН, в програмній сітці прес-конференцій у прямому ефірі, дозволило нам  краще структурувати денний ефір і отримати сталу систему позицій для продуктів кожного типу. Зокрема, ми відпрацювали чітку послідовність: оперативні новини, міжнародні, регіональні, спортивні і після того – прес-конференція у прямому ефірі, — зазначає генеральний продюсер «П’ятого». – Я думаю, що з часом, через тиждень-два, глядач до цього звикне. Люди, які будуть вдень нас дивитися в офісах або вдома, звичайно ж, стануть нашими постійними глядачами».

Звісно, цей проект не виключатиме прямих трансляцій з важливих подій, що відбуватимуться в інших місцях, як то: Секретаріат, Верховна Рада, Кабмін тощо.

«За останні роки у нас склалися тісні стосунки з УНІАНом, так само, як і з іншими агентствами. Але з приходом на посаду Президента УНІАН Ірини Геращенко наше співробітництво активізувалося. З тим професіоналізмом, яке є в Ірини, і завзяттям, з яким вона береться за будь-яку справу, я думаю, що успіх нашого проекту є гарантованим», — наголошує Юрій Стець.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео