16 Окт 2020, 11:57

4 грудня відбудеться міжнародна онлайн-конференція з моушн-дизайну

Projector запускає міжнародне креативне ком’юніті WhatAbout:Community, в рамках якого 4 грудня пройде перша онлайн-конференція WhatAbout:Experiments in Motion зі світовими моушн дизайнерами та креативними студіями.

Головна ідея ком’юніті — об’єднати людей, які зацікавлені в розумінні майбутніх трендів та шляхів розвитку. “Світ змінюється просто перед нашими очима. Ми переходимо в онлайн, реальність перетворюється на цифрову — і це лише початок захоплюючої подорожі без зворотного квитка” — впевнені учасники та організатори ком’юніті. 

На онлайн-конференцій виступлять Mitch Panoe (DIA studio), Liza Enebeis (Dumbar Studio), Jonathan Djob Nkondo, Lilit Hayrapetian (Riot Games), Leanne Dare, Vera van de Seyp, які розкажуть про свій дизайн-досвід створення робіт, роботи з клієнтами, дадуть відповідь на запитання глядачів в прямому ефірі.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Також в рамках конференції плануються тематичні дискусійні кімнати, де запрошені експерти в супроводі модераторів, будуть дискутувати на теми синергії програмування та творчого процесу, моушн в VR,  а також моушн дизайну в комерційній рекламі. Серед вже затверджених гостей Will Macneil (The Mill), Sander Sturing, Elvin van Dalen та Niels van der Donk (Dumbar Studio), Liza Tarasova (Oushn studio), але чекається значно більше гостей.

На черзі онлайн-зустріч з легендарним дизайнером та співзасновником Wolff Olins — Майклом Вульфом (21 жовтня), партнеркою всесвітньо відомої дизайн-студії Pentagram Наташою Йен (25 листопада), засновником креативної студії Tendril та багатьма іншими графічними, моушн дизайнерами та креативниками. В планах — воркшопи з засновниками та дизайнерами європейських студій, онлайн конференції на тему UI дизайну, подкасти, туторіали та багато іншого. 

Всі новини, анонси та корисні матеріали можна знайти в Instagram ком’юніті та в загальному чаті ком’юніті, де вже присутні учасники зі всього світу (Україна, Польща, Хорватія, Німеччина, Потругалія, Канада, США, Австралія, Індонезія, Домініканська Республіка, Казахстан, Латвія, Іспанія, Мексика, Великобританія та Сингапур). Приєднуйтесь! 

Для читачів MMR діє знижка 10%. Для отримання знижки введіть код 6722-7361 в потрібне поле у формі реєстрації.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео