06 Май 2008, 07:38

23-24 травня УАВПП проведе тренінг для редакторів

УАВПП проводить тренінг для редакторів: «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту»

23-24 травня УАВПП проведе тренінг для редакторів

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Академія Української Преси (АУП) при підтримці MSI (Менеджмент Сістемс Інтернешнл) проводять тренінг «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту» — п’ятий із серії тренінгів в рамках проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ».

 

Дата проведення тренінгу: 23–24  травня 2008 р.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Місце проведення: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 1 (Готель «ЧАСТНАЯ РЕЗИДЕНЦИЯ «ОСОБНЯК»). Час проведення: 9:30 -18:00.

 

Аудиторія тренінгу: шеф-редактори, редактори, продюсери, видавці, генеральні директори друкованих ЗМІ

 

Загальна кількість учасників: 20

 

Тема тренінгу: «Журналістське розслідування як жанр. Роль менеджменту»

 

Програма тренінгу

 

Тема 1: Журналістське розслідування як жанр.

Тема 2: Аудиторія ЗМІ: визначення потреб, утворення пропозиції та розбудова довіри між споживачем інформації та каналом комунікації.

Тема 3: Практики побудови медіа — бізнесу  та зростання аудиторії на основі  журналістських розслідувань. Case-studies з практики німецьких та українських медіа.

Тема 4: Творчий та маркетинговий підходи до взаємодії між медіа та аудиторіями. Сегментування сучасних аудиторій. Види комунікацій.

Формування продукту під потреби аудиторій. Встановлення довготермінової практики дотримання однакових стандартів

Тема 5: Як  українські громадяни та німецькі громадяни розуміють, що таке корупція. Найбільш корумповані сфери за результатами опитування громадськості. Аналіз головних схем захисту ЗМІ після  оприлюднення антикорупційних порушень. Case-studies з практики німецьких та українських медіа.

Тема 6: Можливі партнери під час проведення журналістських розслідувань. Проведення спільних розслідувань. Оприлюднення результатів проведення кампанії чи розслідування. Здійснення контролю за наслідками публікацій та розслідувань.

 

Запрошені тренери:

 

Віктор Савінов –  креативний директор міжнародного PR& ATL – агентства ExpoPromogroup, лектор та тренер з питань медіа-комунікації, організації газетно-журнального виробництва, формування сітки мовлення телеканалів. Має значний  досвід практичної роботи у ЗМІ як шеф-редактор, генеральний директор, головний редактор, генеральний продюсер, коментатор та журналіст.

 

Генрік Кауфгольц — головний редактор газети politiken «Політика», м. Копенгаген; член правління мережі журналістських розслідувань Scoop.

 

Габі Пробст —  керівник відділу «Політичні і інвестигативні журнали», Радіо Берлін-Бранденбург – Німецьке телебачення; редактор інвестигативного журналу Klartext («Відкритим текстом»).

 

Участь в тренінгу є безкоштовною.

 

Організатори забезпечать учасників роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідами. Проїзд та проживання сплачуються учасниками самостійно.

 

Всі бажаючі взяти участь у проекті будь ласка надсилайте заявки до УАВПП, згідно форм, що додаються.

 

Додаток 1. Заявка на участь у тренінгу 23-24  травня 2008 р.

Додаток 2. Програма тренінгу 23-24  травня 2008 р.

 

Контактна особа з питань участі:

Дарія Віннікова, PR-спеціаліст УАВПП

8 (044) 425-57-87,

 

Мета проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ» – популяризація журналістських розслідувань як жанру у практиці редакторів та власників українських ЗМІ.

 

В рамках проекту буде проведена серія тренінгів, які пройдуть протягом січня 2008 – травня 2008 року у наступних містах: Львів, Одеса, Полтава.

 

В кожному місті буде сформована група з 20 учасників, для якої буде проведена серія з двох 2-денних тренінгів. Ці 4 дні напруженої роботи дозволять видавцям, редакторам та телепродюсерам заглибитись у царину практичної інформації, корисних прикладів та законодавства, та зробити власні висновки щодо ефективного використання журналістських розслідувань як жанру. Та як інструменту підвищення рейтингів видань, чисельності аудиторій ЗМІ, та доходів як бізнес-проектів. Особливий акцент буде зроблено на особливостях українського законодавства та бізнес-практики у сфері ЗМІ в Україні.

 

Цей проект має на меті передачу знань, досвіду та технологій виробництва якісного продукту в умовах існуючого сьогодні (тобто, реального) інформаційного простору та законодавчого поля. Саме цим обумовлений вибір тренерів, і саме це завдання лежить в основі проекту як цілого.

 

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) – www.uapp.org  — є добровільною, недержавною, неприбутковою організацією видавничих компаній періодичної преси України. УАВПП стала першим професійним співтовариством видавців періодичних друкованих видань України, заявивши про своє утворення в березні 2001 року під час зборів ініціативної групи видавців більш ніж трьох десятків незалежних газет. Асоціація зареєстрована в липні 2001 року.

За станом на 14 грудня 2007 року УАВПП об'єднує 100 членів – видавців журналів і газет зі всієї України. Загальна кількість видань, які видають члени УАВПП складає більше 400, а їхній сукупний середній наклад за тиждень перевищує 10 млн. екземплярів.

 

Академія Української Преси (АУП) – www.aup.com.ua — неприбуткова, неурядова та незалежна організація, розташована в Києві та представлена у регіонах. АУП заснована у 2001 році та підтримується європейськими та американськими інституціями.

 

Метою діяльності Академії Української Преси є запропонувати українським журналістам та прес-секретарям, незалежно від їх політичних поглядів, можливості підвищення кваліфікації та професійного рівня та здійснювати координацію вже існуючих журналістських заходів. Діяльність Академії ґрунтується на принципах практичного журналізму, свободи слова та розвитку демократії в Україні.

 

Фонд Конрада Аденауера — www.kas.de/ukraine  — з 1994 року супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації. Наш офіс у Києві виступає водночас і як «портал» для налагодження прямих контактів українських політиків з Німеччиною та Європою. Важливою складовою нашої роботи є підтримка молодих політиків та обдарованих студентів.

 

Проведення проекту «Підвищення привабливості використання журналістських розслідувань у практиці сучасних українських ЗМІ»  стало можливе завдяки підтримці програми «Сприяння активній участі громадян в протидії корупції «Гідна Україна», який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації «Виклики тисячоліття(МСС).

 

УКРАЇНСЬКА Асоціація видавців періодичної преси:

Україна, м. Київ, вул. Межигірська 22, офіс 20

8 (044) 425-57-87

Расскажите друзьям про новость

Новое видео