08 Июн 2018, 11:20

16 червня в Києві відбудеться міні-конференція з Growth Hacking.

Спікери конференції від Projector виступатимуть з доповідями про пошук і втримання клієнтів, нові маркетингові тактики і експерименти, побудову User Journey Map, роботу з маркетинг-аналітикою inside, майбутнє реферальних кампаній і використання SEO-data для маркетинг інсайтів.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Спікери:  

Gilles De Clerck — Head Of Growth в The Growth Revolution, організатор ведучої європейської The Growth Conference, лектор Антверпенського університету. Працює на перетині методології growth hacking, експериментального дизайну і маркетингової стратегії. На міні-конференції виступить з лекцією «A Framework To Find Your Best Customers And Acquire More Of Them».  

Руслан Назаренко — marketing mentor в Google Launchpad, Brand Ambassador в Branch та засновник Quokka.io, куратор курсів Inbound Marketing, Digital & Product Marketing. Pro, Marketing Automation.

Аліна Бокова — head of Marketing Analytics в Evo, куди входять Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua.

Павло Кузнєцов — product manager в Talkable та співзасновник Quokka. 

Владислав Моргун — спеціаліст з пошукової оптимізації з нахилом просування агрегаторів, інтернет-магазинів, маркетплейсів в ЛУН & Flatfy, куратор курсу Product SEO.  

Growth Hacking — методологія для компаній, що зростають та розвиваються. Конференція корисна маркетологам, засновникам компаній, стартаперам, діджитал-маркетологам, продуктовим і проектним менеджерам, які хочуть дізнатися про нові шляхи росту, експериментальні підходи та тип мислення, який потрібно розвивати. 

Повна програма доповідей та реєстрація за посиланням

Вартість: 

до 10 червня — 1200 грн

з 11 червня — 1500 грн

Онлайн — 850 грн

Адреса: Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Расскажите друзьям про новость

Новое видео