14 Июл 2020, 17:34

«1+1» запустив промо-кампанію на честь 25-річчя

Цього року телеканалу «1+1» виповнюється 25 років. На честь визначної дати телеканал починає яскраву промо-кампанію, яка триватиме до кінця 2020 року.

«Вже 25 років «1+1» знаходиться у центрі життя країни. З моменту заснування канал «дорослішав» разом з країною, підтримуючи її незалежність та розвиток української культури. За плечима нашої 25-річної роботи — безліч вражаючих проектів. Ми вдячні кожному глядачу за підтримку, довіру та любов, яку відчуває вся команда «1+1». Це мотивує нас щодня ставати кращими та продовжувати задавати планку високих стандартів для всього українського медіаринку», — коментує Генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

Промо-кампанія святкування ювілею почалася з яскравого промо-ролику «25 слів про 25 років», у якому зібралися зірки телеканалу «1+1» — Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Лідія Таран, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Дмитро Комаров, Катерина Осадча, Юрій Горбунов, Катерина Кухар, Владислав Яма, Анастасія Каменських (NK), Олексій Потапенко (ПТП), Тіна Кароль, Дмитро Монатік, Станіслав Боклан, Олександр Преподобний, Євген Кошовий, Олена Кравець та інші. 

У ролику зірки промовляють слова, які для них стали асоціацією роботи на телеканалі «1+1» та проведеного часу разом з глядачами.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео