16 Янв 2021, 13:00

Один вебінар у місяць, Google Trends, надивленість: звички, які допоможуть вашому бізнесу в 2021

Автор материала

Під бій курантів всі ми щороку загадуємо заповітні бажання. А ще завжди обіцяємо собі саме цього року втілити в життя всі пункти зі списку «План на 2021».

Віримо, що саме цього року всі ваші амбіції будуть здійснені й навіть підготували перелік звичок, які покращать життя вашого бізнес-профілю в соцмережах!

Плануйте правильно

Ставити цілі на день, місяць, рік надважливо, але в будь-якій справі важлива ще й продуманість. Навіть якщо ваш бізнес пов’язаний із творчістю, для успіху потрібен чіткий план дій.

Привчайте себе до планування справ, зустрічей та публікацій. В цьому вам допоможуть програми та сервіси для планування: Trello, Google Keep, Todoist та ще безліч інших. Обирайте зручну для себе і до роботи! Папка з корисними програмами значно покращить ваше життя — перевірено на власному досвіді.

Вчіться вчитися

Спробуємо цьогоріч навчитися постійно освоювати щось нове. Хай це не займає багато часу. Всього один вебінар щомісяця, цікава прочитана книга та прослуханий прямий ефір у вашій сфері допоможе вам досягнути нових вершин.

Складно обрати особисто? Довіртеся рекомендаціям відомих. Наприклад, у переліку кращих бізнес-книг 2020 року від журналу Financial Times точно є те, чого ви ще не читали.

Спостерігайте за красою

2021 рік веде за собою тренд на прості та естетичні світлини та, знову ж таки, прості, але креативні ідеї. Для того, щоб ваш профіль в соцмережах був красивим, реклама приводила нових людей, а товар хотілося комусь показувати, — виробляйте надивленість.

Шукайте натхнення на Pinterest, слідкуйте за світовими брендами, вивчайте тисячі ідей, щоб створити свою — привабливу та унікальну.

Виділяйте хоча б 10 хвилин щодня на таке приємне заняття, привчайте себе бачити й створювати красу.

Слідкуйте за трендами

З кожним роком світ змінюється все швидше. Після насиченого 2020 року складно й уявити, що готує для нас майбутнє. Будьте завжди в курсі новинок. Перш за все, це можливість для розвитку, а цікаві новини — це ще й інфопривід, який можна вигідно обігравати в ситуативних публікаціях на своїх сторінках.

Візьміть на озброєння також Google Trends, щоб визначати ключові запити, за якими користувачі найчастіше шукають товари/послуги у вашій сфері.

Розвивайте особистий бренд

Про його важливість не говорив лише лінивий, але повірте: сукупність персональних якостей та професійного досвіду відрізнятимуть вас від конкурентів та робитимуть впізнаваним.

Хай на вашій бізнес-сторінці буде більше фотографій вас та команди, більше життєвих історій. І не забувайте про персональну сторінку. Вона створена не лише для фото з риболовлі!

Ці звички прості та зрозумілі, як традиція починати ранок зі склянки води чи пробіжки. Втім планування свого життя та ведення соцмереж значно спрощує життя та допомагає зрозуміти, на що варто звертати більшу увагу.

Складно лише почати, але уявіть собі кінцевий результат і працюйте заради кращої версії свого бізнесу.

Хай щастить у 2021!

Автор
16 Янв 2021, 13:00
Расскажите друзьям про новость

Новое видео